Anna Polívková se po dvou letech rozešla s přítelem!

15.08.2012

Nadaná herečka a zpěvačka prý dala svému milenci a kolegovi kopačky! Dcera Bolka Polívky (63) a Evelyny Steimarové (67) neuvedla pochopitelně žádné důvody - jak to tak herečky dělají.

Anna Polívková
Zdroj: letniletna.cz

Anna Polívková (33) a její přítel, muzikant Jakub Xavier Baro, kteří zároveň působí jako umělecká dvojice hudebních performerů, se rozešli po dvou letech vztahu. Herečka svého milence představila širší (tj. nehudební) veřejnosti teprve na letošních Českých lvech, kde dokonce vystupovali s hudebním číslem.

Partneři se však nerozcházejí po umělecké stránce a jejich hudební "přátelství" stále trvá. Společně totiž účinkují v hudebně dramatické komedii AnIby neřekla, kterou uvádí divadlo Ponec. A v divadle totiž nejde jen tak říct ze dne na den, že končíme!

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Anna Polívková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, české herečky, hudebníci, čeští hudebníci, rozchod celebrit, Anna Polívková fotky, Anna Polívková sexy, Anna Polívková foto, Anna Polívková rozchod, Anna Polívková přítel, Anna Polívková partner, Anna Polívková milenec, Anna Polívková herectví, Anna Polívková zpěv, Anna Polívková kolega, Jakub Xavier Baro foto, Jakub Xavier Baro fotky, Jakub Xavier Baro rozchod
TOPlist