Anna Paquin - sexy fotogalerie

08.04.2010

Stručný životopis a sexy fotky kanadské herečky.

Anna Paquin se narodila v roce 1982 v kanadském Winnipegu do učitelské rodiny. Když byla malá, rodina se přestěhovala na Nový Zéland, kde nakonec v roce 2001 získala herečka občanství.

Anna se k herecké kariéře dostala čirou náhodou. Když se totiž její sestra připravovala na konkurz na film Piano, tak se rozhodla, že to ze srandy vyzkouší také. No a Anna samozřejmě konkurz vyhrála a byla obsazena do role nemanželské dcery Flory v melodramatu Piano. Aby toho nebylo málo, herečka získala v jedenácti letech za tuto roli Oscara. Stala se tak druhou nejmladší držitelkou tohoto ocenění v historii.

Poté hrála Anna spíše menší role, ať už to byly filmy Amistad (1998), Na pokraji slávy (2000), Ukradni, co můžeš (2001) nebo 25. hodina (2002), kde si zahrála po boku Edwarda Nortona. Její největší sláva přišla v komiksové trilogii X-Man, kde ztvárnila postavu Rogue, jedné z mutantek. Tato trilogie se potupně objevila na filmových plátnech jako X-Men (2000), X-Men 2 (2003) a X-Men: Poslední vzdor (2006).

Anna miluje hru na klavír, ze sportů má ráda lyžování, plavání a balet.

Stáhnout filmy s herečkou Annou Paquin zde

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Anna Paquin

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, Zahraniční celebrity, sexy fotky, zahraniční herečky, kanadské herečky, Anna Paquin fotky, novozélandské herečky, Anna Paquin pics, Anna Paquin foto, Anna Paquin sexy fotky, Anna Paquin sexy pics, Anna Paquin fotogalerie, Anna Paquin nude pics, Anna Paquin informace, Anna Paquin filmy, Anna Paquin filmy online, Anna Paquin filmy ke stažení, Anna Paquin Oscar
TOPlist