Anna K. truchlí, zemřel jí tatínek!

10.04.2014

Známá česká zpěvačka si v životě prošla několika velmi těžkými obdobími, nyní musí prožívat další. Zemřela totiž osoba, která pro zpěvačku znamenala velkou podporu v jejím životě. Svého otce velmi milovala a vytvořila si k němu velmi pevné pouto, obzvlášť když jí brzy opustila matka.

Anna K
Zdroj: anna-k.cz

Ta zemřela již v roce 1983, takže před více než třiceti lety. Tehdy podlehla rakovině a boj s touto zákeřnou nemocí svedla také její dcera, když jí byla v roce 2009 diagnostikována rakovina prsu. I když byl proces léčby dlouhý a bolestivý, zpěvačka Anna K. nad rakovinou vyhrála.

Musela se smířit také s tím, že již nebude moci mít děti. Nyní přišla bohužel další velmi smutná událost. Velkou oporou je pro ni její přítel Tomáš Vartecký, její životní partner a frontman kapely Kurtizány z 25. avenue. 23. dubna proběhne koncert, který se Anna K. rozhodla věnovat svému tátovi.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Anna K

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, smrt, Anna K., úmrtí, smrt v rodině, úmrtí otce, smrt tatínka, anna k, anna k smutek, anna k truchlení, anna k otec, anna k smrt v rodině, anna k smrt táty, anna k úmrtí otce
TOPlist