Angelina Jolie úplně nahá! A obsadila se sama

02.02.2016

Herečka Angelina Jolie (40) se stále více prosazuje jako režisérka. V posledním filmu, který režírovala, obsadila dokonce samu sebe do scény, kde je zcela nahá!

Angelina Jolie
Zdroj: Profimedia.cz

Jde o film By the sea, ve kterém hraje i se svým manželem Bradem Pittem (52). K tomuto filmu napsala i scénář a obsadila se do hlavní role. Ve filmu si napsala také scénu, ve které je zcela nahá ve vaně. Angelina tak prvně odhalila svá ňadra poté, co si nechala jejich vnitřek kvůli riziku rakoviny prsu vybrat. A změnu opravdu nelze pozorovat, práce byla odvedena dokonale!

Nahá ve vaně si také střihne žhavou scénu se svým manželem ve filmu, i ve skutečnosti Bradem Pittem. V poslední době sice opět kolovaly fámy, že se tihle dva rozvádějí, jelikož jsou velmi vytížení, ale po kolikáté už? 

Fandím
37 fanoušků
Nesnáším
6 antifanoušků
Celebrity:
Angelina Jolie, Brad Pitt

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
erotické scény, Angelina Jolie sex, erotické filmy, Angelina Jolie režie, angelina jolie role, Angelina Jolie filmy, Angelina Jolie online, Angelina Jolie manžel, Brad Pitt manželka, Angelina Jolie fotografie, Angelina Jolie režisérka, Angelina Jolie nahá foto, Angelina Jolie By the sea, film By the sea, Angelina Jolie erotika, Angelina Jolie scény, Angelina Jolie nahé scény, Brad Pitt nahé scény, Brad Pitt nahý
TOPlist