Angelina Jolie si ve filmu zahraje svou vlastní matku, která podlehla rakovině!

24.05.2013

Americká herečka, která si kvůli strachu z rakoviny nechala odstranit poprsí, si naordinovala opravdu zvláštní formu terapie! Angelina Jolie (37) se hodlá vyrovnat s předčasnou smrtí své matky tím, že si ji zahraje v životopisném snímku.

angelina
Marcheline Bertrand a Angelina Jolie
Foto: Profimedia.cz

Angelina Jolie (37) měla podle lékařských prognóz až 87 % pravděpodobnost, že dostane rakovinu, a tak to vyřešila jednou provždy - odstraněním svých ňader. Tento radikální čin byl motivován touhou, aby nedopadla jako její matka Marcheline Bertrand (1950-2007), která před šesti lety právě na tuto zákeřnou chorobu zemřela.

Čtěte také

Hollywoodská sexbomba tak své milované máti postavila malý pomníček nejen svými preventivními chirurgickými zákroky, ale hodlá její osobu zvěčnit v životopisném filmu, který by měl producentsky zastřešit její partner Brad Pitt (49) se svou společností Plan B.

Čtěte také

A kdo jiný by měla zesnulou matku hrát, než její dcera, která jí je velmi podobná? Marcheline Bertrand, kterou slavnou sexbombu zplodila s oscarovým hercem Johnem Voightem, byla původně také herečkou, ale poté, co se jí narodila Angelina a její bratr James, pověsila svoji profesi na hřebík.

Fandím
37 fanoušků
Nesnáším
6 antifanoušků
Celebrity:
Angelina Jolie, Marcheline Bertrand

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, Angelina Jolie foto, Angelina Jolie fotky, Angelina Jolie prsa, Angelina Jolie matka, Angelina Jolie ňadra, Angelina Jolie odstranění poprsí, Angelina Jolie odstranění ňader, Angelina Jolie překvapení, Angelina Jolie poprsí, Angelina Jolie strach z rakoviny, Angelina Jolie rakovina prsu, Angelina Jolie film o matce, Marcheline Bertrand foto, Marcheline Bertrand fotky, Marcheline Bertrand dcera, Marcheline Bertrand životopis
TOPlist