Angelina Jolie si už podruhé sedne na režisérskou stoličku!

31.12.2012

Hollywoodská krasavice to zřejmě s kariérou režisérky myslí opravdu vážně! Angelina Jolie (37), která v před rokem uvedla do kin drama V zemi krve a medu, se připravuje na natáčení filmu s názvem Unbroken.

Angelina Jolie
Zdroj: Columbia Pictures

Angelina Jolie (37), která se před časem nechala slyšet, že skončí s hereckou kariérou, se zřejmě chystá transformovat do filmové režisérky. Její celovečerní debut měl premiéru koncem roku 2011 a jak vidno, herečce se zřejmě za kamerou zalíbilo ...

Film V zemi krve a medu, který vyprávěl o lásce bosenského Srba a muslimky za jugoslávské občanské války, sice sklidil kritiku nejen ze strany filmových odborníků, ale také ze strany bosenských Srbů, ale herečka si tím jen dodala odvahy na natočení dalšího kousku!

Její nový snímek bude vyprávět příběh olympionika Louise Zamperiniho, kterého sestřelili a zajali Japonci během druhé světové války. Předpokládejme, že nezkušená režisérka opět zaplní svůj film množstvím brutálních scén, což učinila i v případě svého debutu. Angelina Jolie si prostě ve válce libuje!

Fandím
37 fanoušků
Nesnáším
6 antifanoušků
Celebrity:
Angelina Jolie

Filmy:
V zemi krve a medu

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, Angelina Jolie foto, Angelina Jolie fotky, Angelina Jolie sexy, režisérky, americké režisérky, zahraniční režisérky, Angelina Jolie film, Angelina Jolie režie, Angelina Jolie konec hraní, Angelina Jolie herectví, Angelina Jolie konec kariéry, Angelina Jolie V zemi krve a medu, Angelina Jolie režijní ambice, Angelina Jolie Unbroken
TOPlist