Angelina Jolie na titulní straně říjnového vydání časopisu Vanity Fair

25.09.2011

Populární americká herečka hovořila nejen o Bradu Pittovi, ale také o režírování svého nového filmu.


 

Foto: Vanity Fair

 

Ohledně svých plánů do budoucna se herečka vyjádřila krátce, stručně a jasně: "Žádná tajná svatba, nejsem těhotná a v současnosti nikoho neadoptujeme".

 

Angelina Jolie (36) připravuje pro své fanoušky opravdu velký vánoční dárek. Jedná se o její režijní filmový debut, který má název In the Land of Blood and Honey a příběh se odehrává v místech, kde má náboženství větší cenu, než lidský život. Vydání je stanoveno na 23. prosince.

 

Hlavními postavami jsou srbský muž (Goran Kostic) a mladá muslimská žena z Bosny (Zana Marjanovic). Mezi nimi vznikne v roce 1992, tedy krátce před vypuknutím války, románek. Jenže je jasné, že společná láska je může velmi rychle přivést do záhuby, protože jejich okolí rozhodně nesdílí stejné pocity jako oni.

 

Foto: Vanity Fair

 

Angelina si v rozhovoru také trochu postěžovala na názor svého přítele, herce Brada Pitta, který o ní dokonce prohlásil, že by se z ní mohla stát "noční můra". Brad Pitt (47) si totiž myslí, že zkušenosti s režírováním filmu by mohly změnit její chování a spolupráci s ostatními režiséry.

 

Angelina sama o sobě moc dobře ví, že je někdy při natáčení filmu netrpělivá, tak prý aby se to v jejím případě ještě nezhoršilo. Ona je však tak zkušená herečka, že by k tomu opravdu dojít nemělo. Podívejme se na takového Mela Gibsona nebo Sylvestera Stalloneho. Tito známí herci také začali s režírováním velmi brzy a zvykli si na obě povolání. Buďto poslouchat pokyny režiséra nebo rozdávat pokyny, které budou ostatní poslouchat.


Fandím
37 fanoušků
Nesnáším
6 antifanoušků
Celebrity:
Angelina Jolie

Filmy:
Jarmark marnosti, V zemi krve a medu

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, focení, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, rozhovor, Angelina Jolie fotky, herci, magazíny, Angelina Jolie pics, photoshoot, známé herečky, herecké celebrity, časopisy, Angelina Jolie, Brad Pitt, režisérka, Angelina Jolie režie, režijní debut, válečné drama, Angelina Jolie Vanity Fair, Drama, Film
TOPlist