Aneta Vignerová: Opustila milence kvůli fotbalistovi?

19.07.2011

Aneta Vignerová (23) se prý po půl roce rozešla s hudebníkem Davidem Krausem (31)! Podle bulvárních deníků jej poslední Miss ČR opustila kvůli fotbalistovi Tomáši Ujfalušimu (33).


Aneta Vignerová má prý něco nového ...
Foto: ShowBiz.cz

Modelka Aneta Vignerová (23), která s Davidem Krausem (31) dokonce nějaký čas žila ve společné domácnosti, podle informací bulváru prý rozvíjející se vztah sama uťala. Krásná bruneta se totiž zamilovala do fotbalisty Tomáše Ujfalušiho (31), který nedávno přestoupil z Atletica Madrid do Galatasaray Istanbul.

Média si již zaspekulovala, že modelka už kvůli novému milenci přesměrovala své modelingové aktivity do Turecka, kde chce začít budovat svou kariéru.

Čtěte také


Aneta Vignerová a David Kraus se seznámili v prosinci 2010 na koncertě v Ostravě a mladý hudebník a syn moderátora Jana Krause ji pak definitivně "oblbnul" přes sociální síť Facebook. Jejich vztah byl od začátku pod drobnohledem bulváru, který jim neustále předhazoval fakt, že se k sobě "partnersky nehodí". Milenci si pak zřejmě tyto výhrady vzali k srdci ...

David Kraus si prý z rozchodu nic nedělá a údajně se začal opět stýkat se svojí expřítelkyní, produkční Nikolou. Tak v tom případě je všechno v pořádku!

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Aneta Vignerová, Jan Kraus, Tomáš Ujfaluši, David Kraus

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, České celebrity, zpěváci, Miss ČR, Missky, české Missky, čeští zpěváci, Aneta Vignerová Miss, milenec, hudebníci, čeští hudebníci, Aneta Vignerová sexy, rozchod celebrit, aneta vignerová foto, Aneta Vignerová milenec, Kamil Bahbouh, Aneta Vignerová rozchod, Aneta Vignerová konec vztahu, Aneta Vignerová photo, Aneta Vignerová nový milenec, Aneta Vignerová nový přítel, David Kraus milenka, David Kraus přítelkyně, David Kraus foto, David Kraus photo
TOPlist