Andrea Verešová vyměnila lyžování za Ples v Opeře

09.02.2016

V sobotu proběhl v Praze slavný Ples v Opeře, kterého se zúčastnil kde kdo. Jen jeho každoroční  ozdoba, slovenská modelka Andrea Verešová (35) letos chyběla. Proč?

Andrea Verešová
Zdroj: Facebook

Předně prý byla na tolika Plesech v Opeře, že si nemyslí, že o něco přijde: „Celý  ten proces příprav a mediální masáž mě velmi vyčerpává,“ uvedla, což je ale zajímavé, člověk by řekl, že se v něm Andrea cítí jako ryba ve vodě. A prý to není to nejdůležitější v plesové sezóně: „Moderovala jsem už reprezentační ples pana prezidenta na Hradě a za vrchol považuji Česko-Slovenský ples v Obecním domě,“ vyjádřila se zcela jasně.

Andrea Verešová
Zdroj: Facebook

A hlavně, měla prý důležitější věci na práci, které se týkaly jejích dětí: „Děti měly tento týden prázdniny, a tak jsme se je rozhodli strávit na horách.“ Její děti prý od malička jezdí na lyžích a snowboardu a letos dokonce už profesionálně trénují závodí. A fotkou ze svahu s dětmi na prknech to pěkně dokládá! 

Fandím
24 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Andrea Verešová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
modelky, Andrea Verešová foto, Andrea Verešová sexy, Andrea Verešová šaty, Andrea Verešová děti, Andrea Verešová manžel, Andrea Verešová sexy foto, Andrea Verešová online, Andrea Verešová lyžování, Andrea Verešová Ples, plesy, Andrea Verešová rodina, československé modelky, Andrea Verešová akce, Andrea Verešová dovolená, Andrea Verešová lyže, Andrea Verešová hory, česko-slovenský ples, pleasová sezóna
TOPlist