Andrea Verešová varuje, choďte na prohlídky!

24.02.2016

Modelka a Misska Andrea Verešová (35) je ženou, která se o sebe velmi pečlivě stará. A tak ani příliš nepřekvapí, že kromě starosti o vlasy a nehty, nezanedbává ani lékařskou péči.

Andrea Verešová
Zdroj: Facebook

A tak se rozhodla k podobné péči motivovat i své fanoušky: „Dnes trochu motivačně. Na preventivní kontrole – sonografie, mamografie. Milá děvčata, sestry, maminky, nepodceňujte hrozbu rakoviny (kůže a prsou). Prevence a včasné odhalení choroby může zachránit život! Mysleme na sebe a na své zdraví!“ varuje Andrea.

A s jejím vyjádřením se nedá jinak než souhlasit. A to je Andrea ještě mladá, pravidelné prohlídky mamografem jsou hrazeny až nad čtyřicet let a do čtyřicítky jí ještě pár let zbývá. 

Fandím
24 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Andrea Verešová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
ceske modelky, sexy dívky, Sexy modelky, krásné modelky, Andrea Verešová foto, Andrea Verešová sexy, zdraví, Andrea Verešová fotografie, Andrea Verešová online, československé modelky, Andrea Verešová novinky, Andrea Verešová Facebook, Andrea Verešová varování, Andrea Verešová zdraví, Andrea Verešová výzvy, prohlídky, zdravotní prohlídky
TOPlist