Andrea Verešová: Moje sportovní prdelka mě dobře uživí!

31.08.2017

Modelka Andrea Verešová (37) se dostala se svými fanoušky do zvláštní potyčky. Výsledkem bylo i to, že se svěřila, jak ji její pověstný zadeček stále skvěle uživí. 

Andrea Verešová
Zdroj: Instagram
 

Andrea Verešová trávila dovolenou v Řecku u moře, což ji přimělo k zamyšlení o tom, že: "Život není o hromadění majetku, ale o schopnosti obohatit svůj život za kvalitní věci, lidi a zážitky." Takové celkem neškodné sdělení, ale některé vyprovokovalo k poněkud nenávistným reakcím. Jeden z pisatelů pak Andreu požádal, aby pomohla penězi chlapečkovi, který prý v Motole umírá a nemůže trávit poslední dny doma.

Na to Andrea odpověděla nejprve smírně, že se sama snaží pomáhat, neboť založila nadační fond, který pomáhá znevýhodněným dětem. Ani to se ale některým nelíbilo, a tak byla Andreina odpověď dost rezolutní: "Pomáhám, ale nemůžu pomoct všem. Mám svěřenecký fond, který podporuje opuštěné děti, děti z dětských domovů a sociálně slabší rodiny. Existuje řada organizací a nadace, která pomáhá nemocným dětem. I když je mi toho dítěte líto, věřím, že je v nemocnici pod lékařským dohledem v těch najlepších rukou. A mimochodem, moje krásná a sportovní prdelka mě pořád jako modelku dostatečně dobře živí, a můžu vydělat dost na to, abych nebyla odkázaná na pomoc jiných a nežebrala!" 

Fandím
24 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Andrea Verešová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
slovenské modelky, topmodelky, modelky v plavkách, odhalené modelky, celebrity charita, celebrity nadace, Andrea Verešová postava, Andrea Verešová zadeček, Andrea Verešová charita, andrea verešová pomoc, andrea verešová nadace, andrea verešová fanoušci, andrea verešová prdelka, andrea verešová výroky
TOPlist