Andrea Verešová maká na postavě a přináší na ni návod!

08.01.2016

Andrea Verešová (35) se může pochlubit jedním z nejlepších figur v showbyznysu. Není to ale rozhodně zadarmo. Andrea na své postavě tvrdě maká, ba přímo dře. Výsledky jsou ale super, ani promenáda ve spodním prádle ji nezaskočí.

Andrea Verešová
Zdroj: Facebook

„Na Vánoce diety určitě nikdo neřeší. Věřím, že člověk si má dopřát vše, nač má chuť. Důležtá je rovnováha a pohoda. Ve všem… Tělo nám poví, co potřebuje a co  mu chybí. Důležitý je pohyb. Sport nás drží v kondici a dobré náladě.

Někomu stačí procházka, já miluji jógu, pilates, lyže, plavání, tanec… Jenom ten čas. Snažím se najít si alespoň chvilku a přemoci se. Stojí to za to, věřte mi!“

Takže tak zní Andrein návod na skvělou postavu. Jak je vidět, nestojí ji to málo. Ale přemáhání se jí vyplácí, i když jí  bude za pár let čtyřicet, udržuje se stále na vrcholu. 

Fandím
24 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Andrea Verešová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
slovenské modelky, topmodelky, Andrea Verešová foto, slovenské krásky, Andrea Verešová sexy, domácí modelky, Andrea Verešová sport, Andrea Verešová sexy foto, Andrea Verešová žhavé foto, Andrea Verešová online, Andrea Verešová tělo, Andrea Verešová Facebook, Andrea Verešová cvičení, Andrea Verešová fitness, návod na postavu, Andrea Verešová odhalená, nejlepší domácí modelky
TOPlist