Andrea Němcová: Kvůli těhotenství odchází z pořadu Střepiny!

11.04.2011

Andrea Němcová (34) včera naposledy odmoderovala oblíbený publicistický pořad! Moderátorka kvůli těhotenství dočasně mizí z televizní obrazovky!


Andrea Němcová
Foto: TV Nova

Andrea Němcová (34), která je už v sedmém měsíci, včera naposledy odmoderovala publicistický pořad Střepiny a definitivně odchází na mateřskou dovolenou. TV Nova zatím odmítá prozradit jména jejích nástupců, a tak bulvární deníky spekulují až do aleluja a vytahují konkrétní jména!

Podle jedné verze moderátorku nahradí buď jeden dvojice Tomáš Hauptvogel (36) nebo David Vaníček (27) z Televizních novin nebo reportérka pořadu Střepiny Bára Divišová (26), která patří k největším favoritům. Podle jiné verze je právě Bára Divišová mimo hru a "ústředním" moderátorem bude prý někdo úplně jiný. Tak to jsme zvědaví!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Tomáš Hauptvogel, Bára Divišová, David Vaníček, Andrea Němcová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube, televizní moderátorky, moderátorky, české moderátorky, youtube video, youtube com, TV Nova, publicistické pořady, moderátorky TV Nova, Andrea Němcová foto, Andrea Němcová photo, Andrea Němcová těhotná, Andrea Němcová odchod, Andrea Němcová Střepiny, pořad Střepiny, Střepiny Nova, Andrea Němcová Nova, Andrea Němcová těhotenství, Andrea Němcová pregnant, Andrea Němcová konec, Andrea Němcová televize, Andrea Němcová mateřská, Andrea Němcová video
TOPlist