Andrea Bocelli se vrátí v květnu 2013 do Prahy!

15.08.2012

Italský zpěvák po osmi letech opět zazpívá v české metropoli! Andrea Bocelli (53) vystoupí v pražské O2 areně 18. května 2013 a na koncertě ho doprovodí Český národní symfonický orchestr. Jména hostů, které pozve na pražské pódium, budou zveřejněna na podzim.

Andrea Bocelli
Zdroj: Dovywiarda, wikipedia.org


Andrea Bocelli (53), který patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější interprety současnosti, zavítá v květnu příštího roku nejen do Prahy, ale navštíví také Bukurešť a Bělehrad. Zpěvák v hlavním městě koncertoval poprvé v roce 2005, kdy právě v pražské Sazka Areně (dnes O2 arena) zazpíval tuzemskému publiku árie ze známých operních děl i populární italské písně.

Avšak již roce 1999 účinkoval spolu se skupinou R.E.M. a zpěvačkou Cher na předávání výročních cen Akademie populární hudby. Již před osmi lety do doprovázel Český národní symfonický orchestr pod taktovkou dirigenta Marcella Roty.

Rodáka z Lajatica v Toskánsku objevil v roce 1992 jeho krajan Zucchero. Své první album Il mare calmo della sera vydal v roce 1994, zazářil ale až o tři roky později díky desce Romanza. Jeho tvorba kolísá mezi romantickým popem a klasickými áriemi.

Nejlevnější vstupenky na vystoupení proslulého tenoristy budou stát 850 korun, ale nejdražší VIP platinum-balíček vyjde zájemce na 12 500 korun.

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Andrea Bocelli

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, zpěváci, zahraniční zpěváci, italské celebrity, italští zpěváci, Andrea Bocelli foto, Andrea Bocelli fotky, Andrea Bocelli nevidomý, Andrea Bocelli slepý, Andrea Bocelli rodina, Andrea Bocelli pražský koncert, Andrea Bocelli koncert v Praze, Andrea Bocelli O2 arena, Andrea Bocelli zpěv, Andrea Bocelli video, Andrea Bocelli Prague, Andrea Bocelli hudba, Andrea Bocelli opera, Andrea Bocelli Praha
TOPlist