Anberlin a Kate Nash vystoupí na Rock for People!

26.05.2011

Britská písničkářka Kate Nash a americká skupina Anberlin jsou dalšími hosty hudebního festivalu! Letošní Rock for People se uskuteční od 2. do 5. července 2011 v Hradci Králové a vystoupí na něm 140 kapel a další desítky účinkujících.


Kate Nash
Foto: Rajan Wadhera, wikipedia.org

Kate Nash (24) je britská kytaristka a zpěvačka, která je držitelkou BRIT Awards. Její debutové album Made of Bricks vydané v roce 2007 se téměř okamžitě stalo jedničkou britských hitparád a bodovalo i v USA. Její druhé sólové album, které se jmenuje My Best Friend Is You, vyšlo v dubnu 2010.

Anberlin, John Butler Trio, Bullet For My Valentine, Bright Eyes a také právě Kate Nash si na Rock for People odbudou českou premiéru. Naproti tomu kapela Asian Dub Foundation se na festival vrací po deseti letech, tehdy se však Rock for People konalo ještě v Českém Brodě.


Kate Nash

Kapely Anberlin nebo Paramore se v Hradci Králové zastaví v rámci svého evropské turné. Rock for People se podle pořadatelů postupně dostává do podvědomí zahraničních médií, a tak není divu, že zájem o vstupenky je z Velké Británie nebo Německa.


Anberlin

Vedle zahraničních hvězd jako jsou My Chemical Romance, Paramore, Bullet For My Valentine, Pendulum, Sum 41, White Lies, The Wombats, Digitalism nebo The Streets byly potvrzeny i české kapely Kryštof (s derniérou aktuálního Kinoturné), Tři sestry, Vypsaná fiXa, Nightwork, Buty nebo Chinaski.

Letošní 17. ročník Rock for People, na kterém vystoupí kromě 140 kapel a 20 DJ´s také dvě desítky divadelních souborů a dalších "živých“ projektů, se koná v hradeckém Festivalparku.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
The Streets, Kate Nash

Interpreti:
White Lies, Anberlin, Bright Eyes, My Chemical Romance, Bullet for My Valentine, Pendulum, Digitalism, Paramore

Kategorie:
Hudba, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, britské celebrity, hudební festivaly, Sum 41, hudebníci, američtí hudebníci, zahraniční hudebníci, muzikanti, letní festivaly, písničkářky, české festivaly, Hradec Králové, Kate Nash video, Kate Nash foto, Kate Nash photo, Kate Nash videoklip, Kate Nash Rock for People, Kate Nash concert, Kate Nash koncert, Kate Nash music, Kate Nash hudba, Kate Nash rock, Anberlin video, Anberlin videoklip, Anberlin Rock for People, Anberlin hudba, Anberlin music, britské hudebníci, rockové písničkářky, Rock for People, Asia Dub Foundation, Asia Dub Foundation music, Asia Dub Foundation hudba, John Butler Trio, The Wombats
TOPlist