Amy Winehouse chtěla 11 miliónů za vystoupení na Benátské noci!

27.07.2011

Organizátoři festivalu Benátská noc neúspěšně jednali o vystoupení zpěvačky Amy Winehouse! Jednání neztroskotalo z důvodu úmrtí britské legendy, ale spíše na finančních požadavcích jejího managementu, který požadoval astronomických 11 miliónů korun.


Amy Winehouse se do Česka už nikdy nepodívá ...
Foto: wikipedia.org

Amy Winehouse (1983-2011), která zemřela z dosud nezjištěných příčin minulou sobotu, nikdy nekoncertovala v České republice. Organizátoři známého festivalu Benátská noc se proto pokusili zpěvačku, která v posledních letech bojovala se závislostí na drogách a alkoholu, do tuzemska konečně dostat.

Čtěte také


K dohodě bohužel nedošlo, protože management zesnulé umělkyně si za exkluzivní vystoupení na festivalu řekl o "krásných" 450 000 eur, což je v přepočtu asi 11 miliónů korun. Místo Amy Winehouse nakonec na festivalu vystoupí americká skupina Dream Theater a německé trio Scooter.


Třeba by to na Benátské noci dopadlo jako v Bělehradě ...

Zpěvačka vydala za svého života pouze dvě alba - Frank a Back to Black, a právě druhá deska v loňském roce vyhrál pět cen Grammy. Amy Winehouse ovšem v posledních týdnech plnila titulní stránky novin ani tak ne kvůli hudbě, ale spíš kvůli užívání drog a alkoholu.

Na jednu stranu je mrzuté, že britská zpěvačka se do Česka už nikdy nepodívá. Na druhou stranu můžeme být rádi, že nepřijede. I kdyby k dohodě došlo, stejně by týden před festivalem zemřela ...

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Amy Winehouse

Interpreti:
Dream Theater, Scooter

Kategorie:
Hudba, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Zahraniční celebrity, Amy Winehouse video, youtube, zahraniční zpěvačky, britské celebrity, Amy Winehouse opilá, Amy Winehouse foto, Amy Winehouse photo, hudební festival, youtube com, Amy Winehouse drunk, hudební festivaly, britské zpěvačky, smrt celebrity, úmrtí celebrity, benátská noc, skon celebrity, české festivaly, Amy Winehouse drugs, Amy Winehouse smrt, Amy Winehouse skon, Amy Winehouse úmrtí, Amy Winehouse death, Amy Winehouse dead, smrt zpěvačky, úmrtí zpěvačky, Amy Winehouse mrtvá, Amy Winehouse Benátská noc, Amy Winehouse management, festival Benátská noc
TOPlist