Americký písničkář John Grant zavítá na Colours of Ostrava!

22.10.2013

Hudební festival, který se bude konat od 17. do 20. července 2014, ohlásil první zahraniční hvězdu! Do Ostravy přijede americký písničkář John Grant, jehož hudba na pomezí folku, elektro i softrocku, proplétající se s melodramatickým barytonem, má velký ohlas mezi hudebními publicisty i diváky po celém světě.

john
John Grant

Foto: Colours of Ostrava

John Grant (45) vydal své debutové album Queen of Denmark poměrně pozdě - v roce 2010, ale velice rychle si získal přízeň kritiky. Magazín Mojo jeho desku tehdy vyhlásil nahrávkou roku 2010.

Jeho letošní novinka Pale Green Ghosts, kterou natočil pod producentskou taktovkou Birgira Thorarinssona aka Biggiho Veira z islandské kapely Gus Gus, pak podle všeho jeho debut ještě překonává.Čtyřdenní vstupenky na třináctý ročník festivalu se prodávají v současné době za 1390 korun. K dispozici je limitovaný počet těchto vstupenek v počtu šesti tisíc kusů, pak budou dražší.

Kromě pořádání letního festivalu připravuje tým Colours of Ostrava ve spolupráci se sdružením Dolní oblast Vítkovice sérii podzimních koncertů pod hlavičkou Solo Colours Concerts.

V následujících dvou měsících tak v Ostravě vystoupí irští písničkáři Lisa Hannigan a Jape, hvězda současného jazzu Gregory Porter a také proslulý sbor London Community Gospel Choir.

Interpreti:
John Grant

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, zpěváci, americké celebrity, zahraniční zpěváci, američtí zpěváci, hudebníci, američtí hudebníci, zahraniční hudebníci, písničkáři, američtí písničkáři, zahraniční písničkáři, John Grant foto, John Grant fotky, John Grant video, John Grant klip, John Grant videoklip, John Grant festival, John Grant Česko, John Grant Colours of Ostrava, John Grant hudba, Colours of Ostrava 2014, John Grant koncert, John Grant vystoupení
TOPlist