American Translation: Francouzské drama o zamilovaném zabijákovi!

16.08.2012

Ze země galského kohouta opět přichází duchaplný film řešící otázky viny, trestu a tentokrát i lásky! Drama American Translation vychází  z jednoduché a jasné premisy - "Oba se milují. On zabil. Ona o tom nic neví …"

amir
Foto: Film Europe

Po náhodném setkání Chrise a Aurory vzkvete jejich láska. Je jim dvacet let a žijí výhradně vášní. Je to krásný příběh jedné lásky, ale pak Aurora objeví, co Chris tajil. Zabil člověka. Bude si i nadále užívat bezstarostného života plného vášně a stane se spoluviníkem nebo navzdory všemu odsoudí muže, kterého miluje?

Režisérská dvojice Pascal Arnold a Jean-Marc Barr společně vytvořila už dva celovečerní filmy - To je mé tělo (2000) a Blažené bytosti (2001). Jak známo, ten druhý zmíněný tvůrce je již léta dvorním hercem dánského filmaře Larse von Triera a v duchu jím vytvořeného Dogma 95 natočil samostatně snímky Milenci (1999) a Chacon sa nuit (2006).

American Translation je tedy jeho již pátým režijním počinem a třetím ve spolupráci s Pascalem Arnoldem. Diváci se tedy mohou opět těšit na odhalené (takřka softporno!) scény, kterými jsou filmy tohoto autora proslulé.

Jean-Marc Barr zároveň ruku v ruce "odhaluje" jakýsi druhý plán či skrytý význam filmu - tj. manipulaci ve vztahu, živočišnou posedlost sexem a neschopnost změny. No, prostě francouzská klasika ...

Francouzské drama American Translation je v českých kinech k vidění od 16. srpna 2012.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jean-Marc Barr

Filmy:
American Translation

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, Zahraniční celebrity, youtube, zahraniční herečky, francouzské celebrity, herci, zahraniční herci, youtube video, youtube com, zahraniční režiséři, režiséři, francouzské herečky, francouzští režiséři, francouzští herci, francouzský film, francouzské filmy, American Translation foto, American Translation fotky, American Translation trailer, American Translation video, American Translation premiéra, American Translation ukázka, American Translation film, American Translation drama, Jean-Marc Barr film, Jean-Marc Barr režie, Jean-Marc Barr role, Jean-Marc Barr American Translation
TOPlist