Alice Nellis kvůli nemoci nemůže točit velkofilm Lidice!

10.06.2010

Režisérka přišla o svoje možná životní dílo. Držitelka dvou Českých lvů a filmařka Alice Nellis (39) měla v červenci tohoto roku začít natáčet velkofilm Lidice. Kvůli nemoci se tak nestane!Alice Nellis totiž v současné době trpí akutní boreliózou a sužují ji neurologické problémy. Režii se tak ujme zkušený tvůrce Petr Nikolaev (53), který natočil kousky z naší nedávné minulosti Báječná léta pod psa, Kousek nebe nebo ... a bude hůř.

Proč nakonec došlo ke změně na režisérské židličce? Projekt byl totiž už natolik zafinancován, že odložení kvůli nemoci Nellis by zkomplikovalo situaci u zahraničních koproducentů. Kdyby byl projekt odložen, reálně by hrozilo, že nebude natočen vůbec.


Film Tajnosti Alice Nellis byl vyhlášen nejlepším filmem roku 2007!

Monumentální historický snímek ze čtyřicátých let bude stát přibližně 70 milionů korun a jde o obrovskou česko-slovensko-polskou koprodukci. Producenti bohužel nemohou čekat na to, až se Alice Nellis uzdraví. Navíc režisérce práci zakázali lékaři.


Petr Nikolaev

Naštěstí zůstává původní herecké obsazení v čele s Karlem Rodenem a také scénář Zdeňka Mahlera se již nebude přepisovat. Producent Adam Novák s jistou nadsázkou říká, že se Nellis a Nikolaev dohodli tak, že on bude na place a ona bude vše řídit po telefonu. Proč ne? Bude však režisérka uvedena v titulcích jako právoplatný autor filmu? Spíše ne ...

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Petr Nikolaev, Alice Nellis

Filmy:
Lidice

Kategorie:
Celebrity, Filmy, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube, youtube video, youtube com, Alici Nellis, Alici Nellis fotky, Alici Nellis photos, Alici Nellis film, Alici Nellis lidice, Alici Nellis nemoc, Alici Nellis borelióza, režisérky, české režisérky, filmové režisérky, divadelní režisérky, velkofilm, petr nikolaev foto, petr nikolaev photo, tajnosti, tajnosti video
TOPlist