Alice Bendová zahájila kroky k rozvodu: Už rozděluje majetek!

20.04.2012

Prsatá sexbomba se snad už konečně odstřihne od nevěrného muže a půjde svou vlastní cestou! Alice Bendová (38) teď vybírá, co si na tu cestu vezme s sebou a zřejmě se diví, co všechno s manželem za těch pár let nashromáždili!

Alice Bendová
Zdroj: TV Prima

Alice Bendová (39) už bude podle médií za pár dní rozvedená (i když kdo ví jestli - takových zaručených zpráv už bylo!), a tak jí nezbývá nic jiného, než začít dělit majetek, resp. rozdělovat věci, které nabyli během jejich vztahu. Manželé Bendovi se mimochodem rozvádějí už minimálně rok a podle všeho je to zatím dost nudný mediální rozvod!

Čtěte také

Sousedé pracující v žoldu jejího manžela sice herečku pomlouvají, že si prý odnesla všechno, co nebylo přibité k zemi, ale kráska argumentuje tím, že si jen vzala to, co jí patří. V tom případě by si Alice Bendová měla dát pozor, aby neskončila jako Iveta Bartošová, které Jiří Pomeje ukradl před rozvodem všechny hrnce!

Čtěte také

Ale vzhledem k tomu, že hrnce a obě děti nejsou přibité k zemi (i když kdo ví jestli - přibít se dá všechno, když se chce!), tak si je herečka může v klidu odnést! A nevěrný Václav Benda (37) má smůlu a zůstanou mu jen čtyři holé stěny!

Fandím
23 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Alice Bendová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, krásky, České celebrity, české krásky, české herečky, Alice Bendová, Alice Bendová foto, manželská krize, rozvod celebrit, Alice Bendová sexy, Alice Bendová bydlení, Alice Bendová rozvod, Alice Bendová nevěra, Alice Bendová manžel, Alice Bendová nevěrný manžel, Václav Benda, Alice Bendová šestinedělí, Alice Bendová milenec, Alice Bendová přítel, Alice Bendová partner, Alice Bendová tajný milenec, Alice Bendová stěhování, Alice Bendová konec manželství, Alice Bendová odluka, Alice Bendová domácnost, Alice Bendová fotk, Alice Bendová odstěhování
TOPlist