Alice Bendová: Vrací se zpět k manželovi?

18.07.2011

Alice Bendová (37) chce prý kvůli dětem překonat manželskou krizi! Sexy herečka podle bulvárních deníků hodlá odpustit nevěrnému manželovi a zachránit manželství.


Alice Bendová bude bojovat za záchranu manželství!
Foto: ShowBiz.cz

Alice Bendová (37), která se před pár týdny rozešla s manželem Václavem Bendou (36), polkla hořkou pilulku nevěry a rozhodla se, že všechno překoná kvůli dětem! Herečka má se svým partnerem dva potomky - Alici a Václava.

Manželé se k sobě po velmi kráké době znovu vrátili, ačkoliv Alice o návratu nevěrného Václava nechtěla ještě před týdnem ani slyšet. Vše ovšem změnila operace slepého střeva, kterou musela herečka absolvovat minulý týden.

Čtěte také


Alice Bendová si totiž při rychlém převozu do nemocnice nestihla ani zabalit, a tak laskavý manžel sekající dobrotu jí hned ochotně přivezl z domova potřebné věci. Po dobu jejího pobytu v nemocnici se o čtyřletého syna Václava starala babička, zatímco o roční dceru Alici se staral sám Václav Benda. A to Alici dojalo natolik, že mu odpustila ...

A tak jedna banální operace zbytečného orgánu zachránila jedno krásné manželství. Konec jak z červené knihovny!

Celebrity:
Alice Bendová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, krásky, České celebrity, české krásky, české herečky, Alice Bendová, Alice Bendová foto, Alice Bendová photo, hokejisté, čeští hokejisté, rozvod celebrit, Alice Bendová sexy, Alice Bendová sex, nevěry celebrit, Alice Bendová bydlení, Alice Bendová nemovitost, Alice Bendová koupě vily, Alice Bendová koupě domu, Alice Bendová rozvod, Alice Bendová nevěra, Alice Bendová manžel, Alice Bendová nevěrný manžel, Václav Benda, zanedbaný sex, nevěrný manžel
TOPlist