Alice Bendová si střihla prostitutku v seriálu! Už zase?

27.09.2010

Herečka Alice Bendová (37) si zahrála epizodní roli v seriálu TV Barrandov Profesionálové! Epizoda s tajemnou prostitutkou převlečenou za poslankyni bude odvysílána ve středu 29. září.Alice Bendová má smysl pro humor, a tak jí nevadí, když občas dostane roli, která není přiliš lichotivá. Ve filmu Kajínek si zahrála bývalou prostitutku a tutéž roli si zopakovala nyní, v sitcomu TV Barrandov o policistech s názvem Profesionálové, který se vysílá každou středu.

Čtěte více: Alice Bendová měla sex s Kajínkem!

Herečka si zahrála epizodní roli „poslankyně" v páté epizodě seriálu. Společně s ní se ve scéně objeví ještě Pavel Liška a Jiří Bábek. Alice zde vystupuje jako uplakaná žena, která moc neumí psát na stroji a navíc vypadá velmi ošuntěle ... No, prostě jako lehká žena!

Čtěte více: Padla 1. klapka seriálu Profesionálové! Čtvrtníček měl falešné zuby!

Seriál Profesionálové se natáčí podle stejnojmenného slovenského vzoru a v hlavních rolích můžeme vidět Pavla Lišku, Petra Čtvrtníčka, Matěje Hádka nebo Josefa Poláška.

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Petr Čtvrtníček, Pavel Liška, Jiří Bábek

Filmy:
Kajínek, Česká soda, Česká soda, Profesionálové

Kategorie:
Celebrity, Televize, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, youtube, seriál, české herečky, herci, Alice Bendová, Alice Bendová fotky, youtube video, video youtube, youtube com, čeští herci, TV Barrandov, baviči, pavel liška fotky, Alice Bendová photos, Alice Bendová sexy, český seriál, Alice Bendová premiéra, Alice Bendová kajínek, Alice Bendová prsa, Alice Bendová sexy fotky, Pavel Liška sitcom, čeští baviči, tv sitcom, natáčení seriálu, jiří bábek fotky, barrandov natáčení, barrandov seriál, profesionálové seriál, alice bendová profesionálové, alice bendová prostitutka
TOPlist