Alice Bendová nahá - fotky

01.10.2010

Česká herečka Alice Bendová (37) velmi ráda ukazuje své vnady! Podívejte se také na video! Známá krasavice a matkou dvou dětí se svlékla v seriálu České televize Hop nebo trop!Alice Bendová nikdy neměla problémy svléknout se do naha. Dokázala to v začátcích své kariéry, kdy se poprvé předvedla nahá v komedii Báječná léta pod psa a také zcela nedávno v dramatu Kajínek, kde měla velmi odvážnou sexuální scénu.

Osmidílný komediální seriál Hop nebo trop (2004), z něhož pochází inkriminované video, pojednává o skupině přátel, kteří se o víkendu rádi baví netradičním způsobem. Názvy jednotliých epizod hovoří za vše - Na lyžích, Na vodě, Na kolech a Na koních! Alice Bendová se svlékla v epizodě Na vodě. Kde jinde by taky měla ukazovat prsa, že jo?

Filmy:
Hop nebo trop

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
České celebrity, celebrity foto, Nahé celebrity, české celebrity nahé, Nahé české celebrity, české herečky, nahé české herečky, celebrity photo, Alice Bendová, Alice Bendová nude, Alice Bendová fotky, Alice Bendová foto, Alice Bendová photo, Alice Bendová sexy photo, Alice Bendová galerie, Alice Bendová sexy galerie, Alice Bendová nahé fotky, Alice Bendová nude photo, Alice Bendová freefoto, český seriál, seriál hop nebo trop
TOPlist