Aleš Cibulka bude mít vlastní pořad na TV Barrandov!

29.03.2013

První díl nové talk show s bizarním názvem Sejdeme se na Cibulce uvidí diváci už v sobotu 30. března 2013! Aleš Cibulka (36) slibuje zábavné setkání zajímavých osobností, jež na jeden večer spojí jedno společné téma. Pořad bude TV Barrandov vysílat pravidelně každou sobotu v hlavním vysílacím čase.

Aleš Cibulka
Zdroj: TV Barrandov

Aleš Cibulka (36) si do každého dílu pozve čtyři nebo pět známých osobností, které volně hovoří na určité téma, k němuž mají velmi blízko. O zajímavé postřehy a vyprávění tak prý nebude nouze. Talk show je postavena nejen na výkonu oblíbeného moderátora, ale zárukou úspěchu je podle hostitele i správný výběr hostů. 

V čem je Sejdeme se na Cibulce, která svým názvem tolik připomíná legendární dechovářský pořad Sejdeme se na Vlachovce, odlišné od konkurenčních talk show? Velký rozdíl je v tom, že u Aleše Cibulky přijdou hosté na jeviště v rychlém sledu po sobě a více než polovinu pořadu stráví na scéně všichni

Dalším neobvyklým prvkem jsou záběry ze zákulisí těsně před začátkem pořadu. Divák tak bude mít jedinečnou šanci vidět, jak to vypadá mimo scénu Divadla  U hasičů, kde se pořad natáčí.

Hned v prvním díle Aleš Cibulka své hosty překvapivě nenašel v šatně, nýbrž v divadelním baru. První díl totiž věnoval svým kolegům-moderátorům a pozvání přijali Tereza Kostková, Aleš Háma, Vlasta Korec a Lumír Olšovský.

Úvodní díl nového pořadu pak svou účastí ozdobí i opravdová moderátorská legenda - Kamila Moučková.

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Aleš Cibulka

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, moderátoři, čeští moderátoři, TV Barrandov, Aleš Cibulka foto, Aleš Cibulka fotky, Aleš Cibulka TV Barrandov, Aleš Cibulka moderování, Aleš Cibulka gay, Aleš Cibulka Sejdeme se na Cibulce, Sejdeme se na Cibulce, Aleš Cibulka talk show, Aleš Cibulka televizní pořad
TOPlist