Aleš Brichta si naříká: Chtějí po něm, aby platil sociálku! Měsíčně prý bere jen kolem deseti tisíc!

07.08.2015

Pokud jste si mysleli, že je Aleš Brichta (55) jedním z těch bohatých rockerů, kteří se prohání na harleyi a topí se v penězích, pak jste se prý mýlili! Měsíčně prý bere méně než 12 tisíc! Sociálka se mu ale platit nechce!

Aleš Brichta
Zdroj: TV Barrandov

„Přišlo mi, že mám doplatit sedmdesát dva tisíc na sociálku. Kurva to je víc než můj čistej příjem za půl roku! Nebudu platit cikánům na sociální dávky a chtějí sem nacpat další přivandrovalce, který máme živit? Ať si je politici živěj ze svejch příjmů sami! Žádnýho důchodu se v tomhle státě nemám šanci dožít!“ rozhořčoval se svatě Aleš Brichta.

Teprve další diskusí vyšlo najevo, že milý Aleš po určitou dost dlouhou dobu neplatil zálohy na sociální pojištění, nebo přesněji, že je platil, avšak se špatným symbolem a ty se mu prý vracely zpět. Nyní za svůj nepořádek vyfasoval navíc penále a úroky, které částku děsivě navýšily.

Svůj vlastní nepořádek tak povýšil na svatý boj proti přistěhovalcům a Rómům, na což mu pochopitelně mnozí s radostí přikývli… Tak co, stále se budeme přesvědčovat o tom, že nejsme rasisté?

A internet si už z Aleše dělá legraci... / Foto: Facebook

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Aleš Brichta

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
čeští rockeři, dluhy celebrit, zadlužené celebrity, Aleš Brichta dluhy, české celebrity novinky, Aleš Brichta online, Aleš Brichta fotografie, Aleš Brichta Facebook, Aleš Brichta hudba, Aleš Brichta sociálka, Aleš Brichta vyjádření, Aleš Brichta novinky, Aleš Brichta dluh sociálka, rocker Aleš Brichta, dluh na sociálce, neplacení sociálky
TOPlist