Alena Šeredová rozhodně nesmutní a objevuje se i mezi fotbalisty!

23.07.2014

Alena Šeredová (36) je příkladem ženy, která z osobní krize vyšla posílená a navíc veškerou mediální hru ustála na jedničku a na její pověsti není ani chloupek. A nevadí jí se pohybovat i mezi kolegy jejího ex manželka Buffoneho (36), jako třeba nedávno na svatbě Giorgia Chielliniho (29).

Alena Šeredová
Zdroj: Facebook / A. Šeredova

Chiellini hrál za Itálii na mistrovství světa a právě on to schytal od Uruguayce Suareze a byl od něj po upírsku pokousán. Alena se svatby účastnila, neboť je velkou kamarádkou nevěsty, Caroliny Bonistalli. Ačkoliv je obránce Chiellini místním idolem, Alena na sebe do značné míry přitáhla značnou pozornost, i když na svatbu přišla sama, bez Buffoneho.

Alena vypadala velmi rozjásaně, s úsměvem od ucha k uchu, zkrátka jako by mohla vyučovat ostatní ex manželky, jak se chovat po rozchodu! Její recept je jasný, nedělat žádné problémy, soustředit se na své děti, či na milovaného psa Druga, udělat si na Facebooku spoustu fanoušků, kterým je třeba často posílat pozitivně laděné zprávy o sobě.

Proti takovéhle bývalé ženě se milý Buffon rozhodně obrátit nemůže a nezbývá mu, než se na veškerých jejích požadavcích domluvit…

Fandím
19 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Gianluigi Buffon, Alena Šeredová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Alena Šeredová foto, české topmodelky, fotky českých modelek, Alena Šeredová v bikinách, české modelky foto, Alena Šeredová sexy foto, Alena Šeredová sexy, Alena Šeredová milenec, česká modelka, rozvody slavných, Alena Šeredová rozvod, Alena Šeredová konec vztahu, Alena Šeredová Facebook, topmodelky foto, Gigi Buffon nevěra, Gigi Buffon milenka, Gigi Buffon nová žena, Ilárií D‘ Amico, Ilárií D‘ Amico moderátorka, Alena Šeredová nový muž, Alena Šeredová nový vztah
TOPlist