Alena Šeredová odlétá vysmátá se synky do Brazílie. Kolik asi od Gigiho dostane?

21.06.2014

Pokud by se známkovaly manželky fotbalistů, Alena Šeredová (36) by musela dostat jedničku třikrát podtrženou. Chová se totiž přesně tak, jak by si mnohý nevěrný fotbalista přál. Třeba teď s úsměvem a oběma synky odlétá do Brazílie na mistrovství!

Alena Šeredová
Zdroj: Facebook / A. Šeredova

Nevěrník Gigi Buffone (36) by si těžko mohl přát lepší ženu! Pokud je Alena Šeredová uvnitř sebe smutná, nedává to nijak najevo, naopak ukazuje spokojený život matky, která se hlavně stará o své dva kluky.

Třeba právě nyní neváhala a odletěla s nimi až do daleké Brazílie, aby hoši viděli, jak jejich tatínek v italském dresu bojuje o pohár mistroství světa.

I Alena se ale ukazuje jako pořádná fanynka a na svém Facebooku pořádá soutěže v tipování na vítěze zápasů, které odměňuje luxusními hodinkami.

Zkrátka Alena svou roli zvládá naprosto s přehledem a je celkem jasné, že Gigi se jí za to, že z něj před veřejností neudělala bezcharakterního sobce, jistě odmění a Alena se stane velmi velmi bohatou!

Fandím
19 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Gianluigi Buffon, Alena Šeredová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Alena Šeredová foto, české topmodelky, fotky českých modelek, Alena Šeredová v bikinách, české modelky foto, Alena Šeredová sexy foto, Alena Šeredová sexy, česká modelka, rozvody slavných, Alena Šeredová rozvod, MS 2014, Alena Šeredová konec vztahu, Alena Šeredová Facebook, topmodelky foto, Gigi Buffon nevěra, Gigi Buffon milenka, Gigi Buffon nová žena, Ilárií D‘ Amico, Ilárií D‘ Amico moderátorka, MS Fotbal 2014, manželky fotbalistu, MS 2014 Brazílie, Alena Šeredová Brazílie, Alena Šeredová děti, manželky slavných fobalistů
TOPlist