Alec Baldwin má konečně klid: Jeho pronásledovatelku zatkla policie!!

11.04.2012

Americký herec, který byl celých deset let obtěžován jednou otravnou fanynkou, už může svobodně dýchat! Alec Baldwin (54) si tak teprve teď může být jistý, že šílená kanadská herečka Genevieve Sabourin (40) mu dá konečně pokoj!

Alec Baldwin
Zdroj: Viva Vivanista, wikipedia.org

Alec Baldwin (54) sice v současnosti nevypadá jako lamač dívčích srdcí, ale před deseti lety to byl ještě štramák a testosteron z něj stříkal na všechny strany. Není tedy divu, že herečka Genevieve Sabourin (40), s níž se seznámil v roce 2002 při natáčení filmu Pluto Nash, pro něj hned zahořela vášnivou láskou!

Byla to však láska poněkud jednostranná, protože Alec Baldwin ji víceméně ignoroval. Kanadská herečka se však nedala a neustále mu posílala textové zprávy a emaily, ve kterých mu vyznávala lásku a tvrdila, že s ním chce mít děti.

Čtěte také

Jenže všeho moc škodí, a tak když se Genevieve Sabourin objevila 31. března u hercova doma v Hamptons, Alec Baldwin zaalarmoval policii, která herečku o týden později, v neděli 8. dubna, zatkla během honičky na Manhattanu.

Alec Baldwin se nedávno po roční známosti zasnoubil s instruktorkou jógy jménem Hilaria Thomas (28), takže zřejmě neměl čas na další vztah či vedlejšák. Jeho první manželkou byla herečka Kim Basinger (58), s níž má dceru Ireland (16), z čehož plyne, že nemá zájem o další dítě!

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Alec Baldwin

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, herci, zahraniční herci, američtí herci, Alec Baldwin foto, Alec Baldwin fotky, Alec Baldwin video, Alec Baldwin skandál, Alec Baldwin hádka, Alec Baldwin pronásledovatelka, Alec Baldwin otravná fanynka, Alec Baldwin fanynka, Alec Baldwin herečka, Alec Baldwin problémy, Alec Baldwin strach, Alec Baldwin stalking
TOPlist