Alanis Morissette prý psychicky týrala bývalou chůvu svého syna!

30.09.2013

Kanadská zpěvačka čelí žalobě od své ex-zaměstnankyně, která tvrdí, že jí dávala pěknou sodu! Alanis Morissette, která jinak vypadá jako hodná holka, svou bývalou chůvu údajně psychicky týrala a navíc jí neproplatila mzdu za dvanáctihodinové směny. Fuj, to se přece nedělá!

Alanis Morissette
Zdroj: Profimedia.cz


Alanis Morissette (39), která si ženu najala na hlídání svého syna Evera, rozmnožila početné řady známých celebrit, které mají problémy se svými bývalými zaměstnanci, jenž je později vylíčí jako nechutné tyrany a vykořisťovatele.

Chůva jménem Bianca Cambeir tvrdí, že jako její zaměstnankyně musela malého Evera hlídat od devíti večer do devíti ráno a byla nucena zůstávat v pokoji, i když kluk spal. Pauzu na jídlo neexistovaly a zpěvačka jí prý dokonce zakázala během služby jíst! 

Čtěte také


Bianca Cambeir, která u ní pracovala od srpna 2011 do března 2013, nyní požaduje za psychickou újmu 100 tisíc dolarů (čili zhruba necelé dva miliony korun) a dalších 30 tisíc dolarů (asi 600 tisíc korun) za neproplacené přesčasy, které jí zpěvačka odmítla uhradit.

Čtěte také


Alanis Morissette, která porodila syna v prosinci 2010, se k případu zatím nevyjádřila. Pravdou ale je, že se před časem přiznala k tomu, že trpěla  poporodní depresí, a tak je možné, že se prostě chovala tak divně, páč byla nemocná ...

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Alanis Morissette

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Zahraniční celebrity, youtube, zahraniční zpěvačky, kanadské celebrity, youtube video, kanadské zpěvačky, youtube com, Alanis Morissette fotky, Alanis Morissette sexy, Alanis Morissette video, Alanis Morissette foto, Alanis Morissette deprese, Alanis Morissette zaměstnankyně, Alanis Morissette chůva, Alanis Morissette syn Ever, Alanis Morissette psychické týrání, Alanis Morissette pomluvy, Alanis Morissette krácení mzdy, Alanis Morissette týrání chůvy, Alanis Morissette žaloba
TOPlist