Agáta Prachařová se vystavuje v bikinách pod vodopádem!

25.01.2014

Agátina dovolená v Panamě pokračuje. Užívá si tepla a sluníčka a také koupání. Nejenom u moře, ale také pod vodopádem, kde se vystavila nadupaný výstřih!

Agáta Hanychová
Zdroj: Facebook

Není to tak dlouho, co se Agáta Prachařová rozčilovala, že její fotografie z dovolené v Panamě vycházejí v bulváru. Nám ale rozhodně nepřijde, že si Agáta jen a pouze pořizuje momentky z cesty po této středoamerické zemi, ale že vždy naopak pózuje pro široké masy. Poslední Agátiny obrázky jsou totiž přesně takové!

Na nich se Agáta ukazuje s nádherný vodopádem v pozadí. Co ale zaujme asi ještě spíše, je Agátino popředí, které jako by ani nepatřilo Agátě – vrchní díl bikin je totiž rozhodně pěkně plný! My jsme pochopitelně rádi, že Agáta v Panamě evidentně nestrádá a dovolenou si užívá! Dobře je jistě i malému Kryšpínovi, který tráví čas se svou tetičkou, malou Kordulkou babičky Veroniky Žilkové.

Fandím
44 fanoušků
Nesnáším
23 antifanoušků
Celebrity:
Agáta Hanychová, Jakub Prachař

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, fotky, České celebrity, sexy fotky, zpěváci, moderátorky, dovolená, fotky z dovolené, hudebníci, panama, Agáta Prachařová, Prachařovi, jakub prachař, Agáta Prachařová Panama, Agáta Prachařová dovolená, líbánky, agáta prachařová bikiny, agáta a jakub prachařovi
TOPlist