Agáta Prachařová rodinku prý nečeká a chlubí se novým Fiatem

25.02.2014

Agáta Prachařová a těhotenství – to je téma, kterým se baví bulvár velmi rád. Otázky ohledně jejího těhotenství se vyrojily nedávno a Agáta musela trpělivě odpovídat, zda nečeká s Jakubem Prachařem přírůstek do rodinky…

Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia

Agáta Prachařová pochopitelně všem sdělila, že těhotná není, nic takového rozhodně neplánuje a za vše že mohl žert jedné její známé, bulvární novinářky. Na druhou stranu při prvním Agátině těhotenství budoucí matka mlžila, co jí síly stačily.

Jistě máme všichni v paměti, jak Agáta s cigaretou a skleničkou v rukou do kamery tvrdí, že těhotná není a o pár měsíců později se již mohla chlubit malým Kryšpínem.

Čtěte také

Živo bylo kolem Agáty také díky jejímu novému automobilu, kterým je malý žlutý Fiat od sponzora, pochopitelně s Agátiným podpisem. Agáto, opravdu se ti tam vejde čtyřčlenná rodinka?

Fandím
44 fanoušků
Nesnáším
23 antifanoušků
Celebrity:
Agáta Hanychová, Jakub Prachař

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
těhotenství, Agáta Hanychová těhotenství, Agáta Prachařová dítě, Agáta Prachařová těhotenství, Agáta Prachařová další dítě, Agáta Prachařová těhotná, slavné matky, Fiat, Agáta Prachařová auto, Agáta Prachařová Fiat, značka Fiat, auto Fiat, auta Fiat
TOPlist