Agáta Hanychová vzala syna na vítání občánků!

14.11.2011

Hrdá matka Agáta Hanychová (26) nazula svého potomka do luxusních botiček Gucci! Modelka se asi rozhodla, že v rámci vítání občánků trumfne Margaritu Paroubkovou, která měla na křtu botky od Diora. Povedlo se to?

Agáta Hanychová
Zdroj: TV Barrandov


Agáta Hanychová (26) porodila syna Kryšpína v srpnu a teď absolvovala i "povinné" vítání občánků. Na slavnostní událost dorazil pochopitelně i její přítel a otec dítě Miroslav Dopita (27), který jen trpně přihlížel, jak jeho Aguš roní slzy, když je malý Kryšpín přijímán mezi řádné občany ČR.

Ale nebyla by to známá rebelka, kdyby svého potomka pořádně neohákla. A Agáta se na synovi fakt řádně vyřádila - na nohy mu nasadila boty od prestižní značky Gucci, čímž nám chtěla dokázat, že na to má. My na to máme taky, ale nemusíme se takhle předvádět!

Čtěte také


Podle některých novinářů i zlých jazyků (což je to samý) prý modelka nechtěla jen zamachrovat, že "má na Gucci" (jako Rytmus), ale prý tím chtěla trumfnout manželku expředsedy vlády Petru Paroubkovou, která své Margaritě na křtu nazula proslavené botičky od Diora. Aguš asi také po jejím vzoru chystá "skandální" knihu - V botičkách od Gucciho ...

Fandím
44 fanoušků
Nesnáším
23 antifanoušků
Celebrity:
Agáta Hanychová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, České celebrity, české krásky, Agáta Hanychová matka, Agáta Hanychová dítě, Agáta Hanychová syn, Agáta Hanychová móda, Agáta Hanychová porodnice, Agáta Hanchová foto, Agáta Hanychová syn Kryšpín, Agáta Hanychová syn Dopita, syn Kryšpín, vítání občánků, Agáta Hanychová radnice, Agáta Hanychová botičky Gucci, Agáta Hanychová parodie, Agáta Hanychová botičky, Agáta Hanychová vítání občánků
TOPlist