Agáta Hanychová natočila reklamu pro gaye! Co ji k tomu vedlo?

18.12.2010

Agáta Hanychová byla podvedena - přítel jí zahnul s homosexuálem! To je ve zkratce děj reklamy na časopis LUI, který se proslavil tím, že způsobil pád předsedy politické strany!


Agáta Hanychová se v reklamě doslova jen mihne!
Foto: youtube.com

Agáta Hanychová je pro každou špatnost, a tak neváhala a přijala nabídku na účinkování v gay reklamě pro časopis Lui. Modelka se tam sice mihne jen na tři vteřiny, ale díky tomu tato reklama upoutá nejen gay komunitu, ale i heterosexuály.

Agáta natočila klip pro své kamarády z gay časopisu, který před půl rokem "pomohl" k rezignaci bývalého předsedy ODS Mirka Topolánka. V rozhovoru, která poskytl magazínu, totiž hovořil o homosexualitě ministra dopravy a jeho věty vytržené z kontextu si někteří vyložili trochu jinak ...Modelka si v klipu zahrála krásku, které zahne její přítel s neznámým klukem. Agáta nic neříká, takže nikdo nemůže její věty vytrhnout z kontextu a nikdo ji nemůže nutit k rezignaci ...

Agáta tak po krátké době účinkuje v dalším videoklipu. Naposledy si zahrála hlavní roli v klipu Zlatokopky rapera Rytmuse, kde se dokonce líbala s Evou Decastelo!

Fandím
44 fanoušků
Nesnáším
23 antifanoušků
Celebrity:
Agáta Hanychová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, České celebrity, agata hanychova video, videoklip, Agáta Hanychová foto, youtube, Agáta Hanychová photo, youtube video, youtube com, mirek topolánek, zlatokopky, gayové, čeští gayové, homosexuálové, čeští homosexuálové, ODS, Agáta Hanychová přítel, Agáta Hanychová reklama, Agáta Hanychová LUI, Agáta Hanychová gay, Agáta Hanychová gayové, časopis LUI, LUI, Agáta Hanychová nevěra, gay video, gay klip
TOPlist