Adriana Sklenaříková se podruhé vdává! Čeká ji svatba jako z pohádky tisíce a jedné noci!

05.06.2014

Slovenská topmodelka Adriana Sklenaříková (42) slyšela podruhé v životě svatební zvony! Po francouzském fotbalistovi Christianovi Karembeu si tentokrát bere boháče z Maroka!

Adriana Sklenaříková
Zdroj: Georges Biard, wikipedia.org

Adriana Sklenaříková má za sebou rozpad čtrnáctiletého manželství s fotbalistou. Naštěstí se z jeho rozpadu již zřejmě oklepala a vyrazila opět do boje. Tentokrát ukořistila nikoho menšího než miliardáře André Ohaniana.

A láska je to zřejmě oboustranná, protože má párek již brzy naplánovanou svatbu. Z okolí páru se nesou zprávy, že by měla proběhnout uprostřed června v Marakéši.

Mrkněte na žhavé fotky slovenské topmodelky!

Adriana není zvyklá dělit se o svůj osobní život s médii. Například se dodnes přesně neví, proč se rozvedla s Christianem.

Minulý rok se však začala v jisté francouzské reality show vyjadřovat k otázkám nevěry s tím, že si myslí, že je to pro vztah konečná a bylo vidět, že je toto téma pro ni ožehavé. Že by vítr vál právě z této strany?

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Adriana Sklenaříková

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, slovenské modelky, krásky, Zahraniční celebrity, topmodelky, zahraniční modelky, blondýnky, Sexy modelky, Adriana Sklenaříková fotky, youtube, slovenské celebrity, Adriana Sklenaříková foto, slovenské krásky, Adriana Sklenaříková sexy, svatby celebrit, Adriana Sklenaříková nevěra, Adriana Sklenaříková rozvod, Adriana Sklenaříková manžel, Adriana Sklenaříková svatba, Adriana Sklenaříková nový partner
TOPlist