Adriana Sklenaříková potvrdila rozchod s manželem!

10.03.2011

Adriana Sklenaříková (39) konečně promluvila o soužití se svým mužem! Po odhalení tajného milence se kráska přiznala, že s francouzským manželem už delší dobu nežije!


Adriana Sklenaříková přiznala barvu!
Foto: wikipedia.org

Slovensko-česká topmodelka žijící ve Francii Adriana Sklenaříková (39) a bývalý francouzský fotbalista Christian Karembeu (40), kteří jsou od roku 1998 manželé, spolu již několik měsíců (a možná i let) nežijí.

Blonďatá kráska to sama potvrdila v rozhovoru pro francouzský týdeník Paris Match. Její manažer přitom ještě před pár dny prohlašoval pravý opak!

Čtěte také


Adriana prý s manželem už od roku 2005, kdy ukončil fotbalovou kariéru, vídá málo a už několik měsíců žijí zcela odděleně. Proto si tedy pořídila nového milence Andrew, se kterým ji načapala média ...

Modelka, která svého budoucího muže poznala v roce 1996, prohlásila, že se oba vyvíjeli rozdílně a že nemají stejné potřeby. Raději prý odešla, aby nepoškodila jejich vzpomínky. A to jim trvalo třináct let, než na to přišli?

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Adriana Sklenaříková

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, slovenské modelky, krásky, Zahraniční celebrity, topmodelky, zahraniční modelky, Sexy modelky, celebrity foto, Adriana Sklenaříková fotky, youtube, slovenské celebrity, Adriana Sklenaříková foto, Adriana Sklenaříková video, slovenské krásky, Adriana Sklenaříková photo, celebrity photo, youtube video, youtube com, fotbalisté, nemanželské dítě, bývalí reprezentanti, Francouzští fotbalisté, Christian Karembeu, Adriana Sklenaříková Christian Karembeu, Adriana Sklenaříková photos, Adriana Sklenaříková sexy, Adriana Sklenaříková dance, Adriana Sklenaříková Francie, Adriana Sklenaříková krize, Adriana Sklenaříková manželská krize, Adriana Sklenaříková nevěra, Adriana Sklenaříková dítě, Adriana Sklenaříková child, Adriana Sklenaříková milenec, Adriana Sklenaříková vztah, Christian Karembeu child, Christian Karembeu nevěra, Christian Karembeu krize, Adriana Sklenaříková drby, Adriana Sklenaříková manažer, Adriana Sklenaříková kecy, Adriana Sklenaříková bulvár, Voici, Le Soir Magazine
TOPlist