Adrian Jastraban ze seriálu Ulice se stal otcem dcery!

21.08.2012

Herec a představitel truhláře Bedřicha Lišky se raduje ze svého prvního potomka! Adrian Jastraban (43) se stal otcem dcery Alice včera odpoledne!

Adrian Jastraban
Zdroj: Archiv TV Nova

Adrian Jastraban (43), který je znám také z filmů Zpráva o putování studentů Petra a Jakuba nebo Účastníci zájezdu, pochází sice z Banské Bystrice, ale již léta žije v České republice. Původně sice studoval v Bratislavě loutkoherectví, ale studia činohru nakonec ukončil na brněnské JAMU.

V Česku se také narodila i jeho dcera Alice, která přišla na svět minutu po půl třetí odpoledne a po porodu měřila 51 centimetrů a vážila 3, 86 kilogramů. Gratulujeme!

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Adrian Jastraban

Filmy:
Ulice

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, slovenské celebrity, herci, čeští herci, TV Nova, seriál Ulice, slovenští herci, Adrian Jastraban foto, Adrian Jastraban fotky, Adrian Jastraban otec, Adrian Jastraban dcera, Adrian Jastraban seriál, Adrian Jastraban TV Nova, Adrian Jastraban Ulice, Adrian Jastraban rodina, Adrian Jastraban dítě, Adrian Jastraban potomek, Adrian Jastraban táta, Bedřich Liška Ulice, Adrian Jastraban partnerka
TOPlist