Adele si dává pauzu. Na pět let!

29.03.2016

Tak tohle její fanoušky asi nepotěší. Zpěvačka s mocným hlasem Adele (27) si prý dává pauzu na celých a dlouhých pět let, kdy nebude koncertovat a hlavně nevydá novou desku.

Adele
Zdroj: Sola2012, wikipedia.org

Přitom poslední deska Adele Hello přišla po jiné pauze, po třech letech. To hlavní, co se ale v životě Adele změnilo, je to, že se stala matkou, což prý bere zpěvačka velmi vážně. Adele nechce, aby jí unikl jakýkoliv moment, když její synek Angelo roste a chce si jeho dětství vychutnat.

A ještě jeden důvod prý Adele pro dočasný konec kariéry uvedla, a to sice přítele Simona Koneckiho: „Pokud budu pořád pracovat, můj vztah se rozpadne!“ postěžovala si prý svým kamarádům. Pokud tedy chce Adele opravdu skončit, posledním vystoupením bude koncert v Mexiku 15. listopadu. Do Prahy by bohužel zavítat neměla. 

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Adele

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
sexy zpěvačky, britské celebrity, fotky zpěvaček, britské zpěvačky, anglické zpěvačky, Adele videoklipy, Adele rodina, Adele zpěvačka, Adele online, Adele foto, Adele fotografie, Adele Hello, Adele youtube, Adele videa, Adele turné, Adele koncerty, britské celebrity novinky, Adele pauza, Adele novinky, Adele video, Adele kariéra, Adele život
TOPlist