Adéla Banášová boduje! Vtipně se opřela do slovenské umělotiny číslo jedna – Silvie Kucherenko!

25.11.2014

Slovenská moderátorka Adéla Banášová (34) je i u nás velmi oblíbená. Vyniká hlavně inteligencí a jemným humorem, zároveň také sarkasmem a nadhledem, tedy přesně těmi vlastnostmi, kterých je bohužel mezi českými moderátorkami jako šafránu.

Adela Banášová
Zdroj: Luděk Kovář, wikipedia.org

Nedávno vyvolala na Slovensku Adéla menší skandál, který nás pobavil. Opřela se totiž do obřích kačeřích pysků jedné z nevíce umělých slovenských modelek Silvie Kucherenko.

Chudák Silvie možná kdysi dávno byla celkem pohledné mile vypadající děvče,  ale od té doby uběhlo hodně vody a hodin strávených pod skalpelem plastického chirurga, takže dnes Silvie vypadá poněkud bakelitově a její tváři dominují opravdu obří kačeří rty, kterých si opravdu nejde nevšimnout.

Slovenská modelka Silvia Kucherenko na focení v Paříži 

A všimla si jich před třemi lety i Adéla Banášová, která v jedné show prohlásila: „Jak poznáte, že máte špatného plastického chirurga? Zaprvé, jmenujeme se Silvia Kucherenko!“ To si ale Silvia nenechala líbit, poštvala na Adélu právníka a vynutila si omluvu. Tu ale Adéla pojala po svém, omluvila se také kačerovi Donaldovi!

Stará kauza má dnes pokračování. Adéla moderuje soutěžní show Milujem Slovensko a zlé jazyky tvrdí, že její makeup je prý hrozný a že to chudák Adéla pěkně schytává. Silvia nevynechala příležitost, aby se do Adély neopřela: „Víte, jak poznáte, že máte špatného vizážistu? Jmenujete se Adéla Banášová!“ Bude Adéla ještě reagovat, nebo opře svůj ostrovtip do někoho jiného?

Fandím
11 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Adela Banášová

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
slovenské modelky, focení modelek, slovenské celebrity, slovenské moderátorky, Adéla Banášová foto, slovenské topmodelky, Adela Banášová moderování, Adela Banášová show, Adela Banášová skandál, Silvia Kucherenko foto, Silvia Kucherenko rty, Silvia Kucherenko kačeří rty, Silvia Kucherenko focení, Silvia Kucherenko youtube, Silvia Kucherenko video, Silvia Kucherenko videa, Adéla Banášová fotografie, Adéla Banášová online, Adéla Banášová skandály, Adéla Banášová moderátorka, Adéla Banášová Milujeme Slovensko
TOPlist