Adela Banášová a Petr Vágner nám prozradí Recept na bohatství!

27.08.2012

Nová kulinářská show startuje v pondělí večer na TV Barrandov! Balík peněz a příležitost dostat svůj kulinářský výtvor do obchodní sítě – to je výhra, která čeká na nejúspěšnějšího uchazeče v novém pořadu Recept na bohatství. Ještě předtím však musí soutěžící svými kulinářskými schopnostmi zaujmout tříčlennou porotu.

adela
Petr Vágner a Adela Banášová
Foto: TV Barrandov

Show Recept na bohatství se pokusí během patnácti večerů udělat z obyčejného domácího receptu udělat gastronomickou senzaci a nákupní hit českých a slovenských supermarketů. Společný projekt TV Barrandov a TV JOJ nenabízí pouhý pohled na pochoutky, ale zprostředkuje divákovi i reálnou chuť těch nejlepších domácích receptů. Gastronomickou show provedou každý pondělní večer na TV Barrandov Adela Banášová a Petr Vágner.

Stovky amatérských kuchařů a kuchařek přišly na castingy, aby odborné porotě představily svůj nejlepší recept, který vlastnoručně připravily. Je jen na nich, kterou z kategorií (polévky, předkrmy, národní speciality, dezerty, dorty, mezinárodní speciality) si vyberou, i zda dají přednost vlastní fantazii nebo osvědčenému rodinnému receptu.

Z 1 500 přihlášených bylo vybráno 472 receptů, které všechny ochutnala odborná porota složená z respektovaných specialistů ve svém oboru: Nejvlivnější žena českých médií, generální ředitelka vydavatelství Ringier Libuše Šmuclerová, nejznámější český gurmet, vydavatel jediného nezávislého průvodce po českých restaurací Pavel Maurer a uznávaný šéfkuchař Esterházyho paláce v Rakousku Michal Rabina.

recept
Hvězdná porota
Foto: TV Barrandov

Každého soutěžícího, který se dostane až do finále kterékoliv z kategorií, čeká těžká zkouška! Musí připravit 200 porcí svého soutěžního jídla. Každá z porcí by se svojí chutí, konzistencí i vzhledem měla přiblížit původnímu, na castinzích předkládanému, originálu receptu. Právě kvalita těchto porcí rozhodne, který ze čtyř finalistů na základě rozhodnutí poroty soutěž opustí.

Dvojice nejlepších z každé kategorie bude mít přesně 24 hodin na to, aby spolu s předními marketingovými experty vymyslela název produktu, jeho obal a zvolila tu nejlepší formu propagace pro svůj recept. Tím ale jejich boj zdaleka nekončí! Musí vyrazit do ulic a získat přízeň a podporu běžných občanů.

Každý z finálové dvojice každé kategorie musí pod drobnohledem poroty i kamer zaujmout nejen svým výrobkem, ale i něčím víc než jeho soupeř. Do sítě supermarketů v Česku a na Slovensku se dostane jen jeden z každé kategorie.

Fandím
11 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Adela Banášová, Petr Vágner

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube, moderátorky, slovenské celebrity, slovenské moderátorky, youtube com, moderátoři, čeští moderátoři, Adéla Banášová fotky, Adéla Banášová foto, Adela Banášová pořad, Petr Vágner foto, Petr Vágner fotky, Adela Banášová kuchyně, Adela Banášová vaření, Recept na bohatství, Adéla Banášová TV Barrandov, Adéla Banášová Recept na bohatství, Recept na bohatství TV Barrandov, Petr Vágner pořad, Petr Vágner TV Barrandov, Petr Vágner vaření
TOPlist