Adela Banášová a Miro Šmajda: Erotika v přímém přenosu!

18.03.2011

Zpěvák Miro Šmajda roztrhl moderátorce Adele Banášové tričko před zraky diváků! Finalista Česko Slovenské Superstar chtěl ukázat, jak vypadá klasický "rozervaný" rocker!


Zuřivý Miro "trhá na cucky" rozvášněnou Adelu!

Miroslav Šmajda přijal pozvání do pořadu Adela Show, kde měl moderátorce předvést, jak se chová skutečný rocker, za kterého se s trochou nadsázky považuje. I když je pravdou, že rockera z něj udělala spíše česká a slovenská média.

Adela Banášová však netušila, že k rockerství patří také trhání textilu. A tak slovenští diváci mohli krásně vidět, jak "drsný Miro" za melodie rockové hudby nečekaně rozerve její červené top tričko! Vyděšená Adela si okamžitě zakryla svou podprsenku, která prý měla tygrovaný vzor. A sám Miro si zřejmě nebyl jistý, zda to nepřehnal ...

Oba přiznali, že trhání trika v přímém přenosu plánované nebylo, ale prý to vzali s humorem. Adela aspoň pro příště ví, že si s rockery nemá začínat!

Fandím
22 fanoušků
Nesnáším
9 antifanoušků
Celebrity:
Adela Banášová, Miroslav Šmajda

Filmy:
Superstar, Adela show, Česko Slovenská SuperStar

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube, zpěváci, moderátorky, TV Markíza, slovenské celebrity, slovenské moderátorky, youtube video, youtube com, Miro Šmajda, slovenští zpěváci, Adéla Banášová fotky, Adéla Banášová video, adéla banášová trapas, Adéla Banášová photos, roztrhané tričko, miro šmajda video, Miro Šmajda foto, Miro Šmajda photo, Adela Banášová pořad, Adela Banášová talk show, slovenská talk show, adela show video, Miro Šmajda erotika, Miro Šmajda klip, Adela Banášová polonahá, Adela Banášová tričko, Adela Banášová roztrhané tričko, trhání trika, Miro Šmajda trhání trika
TOPlist