Adama Levine vyšetřovala policie, kvůli násilí na ženě a dcerce

19.10.2016

Zpěváka Adama Levine (37) vyšetřovala police, měl se dopustit násilí na své ženě, modelce Behati Prinsloo (27), a také na měsíční dcerce. 

Adam Levine

Neznámý člověk udal na policii, že se měl zpěvák Adam Levine, o kterém se říká, že je nejvíce sexy zpěvák na světě, dopustit na své ženě i dcerce násilí. Dcerku měl prý uhodit do obličeje a svou ženu shodit na zem. Policie skutečně jeho rodinu navštívila a seznala, že veškerá obvinění jsou nepravdivá.

Jednak nebylo ani na jedné vidět, že by se k nim někdo choval násilně, navíc Behati prohlásila, že k žádnému násilí nedošlo. Případ je tím uzavřen a dále se  již vyšetřovat nebude. Kdo asi měl na Adama tak spadeno, že chtěl jeho současné štěstí rozbít?

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Adam Levine

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
zahraniční modelky, zahraniční zpěváci, domácí násilí, Adam Levine foto, Adam Levine fotky, Adam Levine modelky, Adam Levine fotografie, Adam Levine Adam Levine Maroon 5, Adam Levine klipy, Adam Levine manželka, Adam Levine manželství, Adam Levine Instagram, Adam Levine dítě, adam levine policie, násilí na manželce
TOPlist