Abba zase spolu! Bohužel jen na otevření restaurace…

22.01.2016

Jedna z nejúspěšnějších hudebních skupin v historii se sešla na otvíračce restaurace. Naposledy byli viděni spolu na premiéře filmu Mamma mia před osmi lety.

Foto: Facebook

Nešlo pochopitelně o obyčejnou restauraci, ale o takovou, ve které lidé jedí a přitom mohou sledovat show se známými songy této skupiny. Právě taková příležitost přinutila čtyřku, aby se dala opět dohromady. Skupina se rozpadla v osmdesátých letech, přitom od roku 1974 vévodila všem světovým hudebním žebříčkům, šlo o raketový úspěch nebývalého rázu.

V době své největší  slávy prý Švédsku, kde jsou extrémní daně, vydělávala více než automobilka Saab. A nikdo tyhle čtyři nepřinutil, aby se sešli znovu hudebně, byť jim za jedno vystoupení dávali astronomické sumy! 

Interpreti:
ABBA

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
švédské kapely, švédské skupiny, Abba foto, Abba fotografie, Abba Mamma Mia, Abba youtube, Abba Mamma Mia video, Abba videoklipy, Abba videa, Abba novinky, Abba restaurace, Abba show, Abba koncerty, Abba skupina, Abba kapela, Abba členové, Mamma Mia, restaurace Mamma Mia, nejúspěšnější skupiny, evropské skupiny, nejslavnější skupiny
TOPlist