A zase ta krátká sukně! Alice Bendová ukázala barvu kalhotek

08.09.2016

Tohle je prostě velmi ošidné. Příliš krátká sukně a sezení před novináři rovná se odhalené spodní balení, jak jsme se naposledy mohli přesvědčit u Alice Bendové.

Alice Bendová
Zdroj: Profimedia.cz

Herečka Alice Bendová se může chlubit nádhernou figurou. Není se tedy divu, že se oděla do úzkých a nebezpečně krátkých sexy šatů, ve kterých se jí ovšem nesedělo zrovna pohodlně. Onoo držet křečovitě nohy u sebe vydržíte jen chvíli. A tak fotografům neuniklo, že si Alice ten den oblékla zářivě bílé spodní prádlo, což ale určitě nikomu nevadilo.

Herečka se vrací do světa filmu, neboť právě natáčí celovečerák Teambuilding, zároveň hraje v kriminálce. Nedávno vyprovodila mladší dceru do první třídy, takže je opravdu v jednom a takovou mini indispozici krásné herečce jistě každý rád odpustí! 

Fandím
23 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Alice Bendová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
krásné herečky, české herečky, kalhotky celebrit, Alice Bendová kalhotky, Alice Bendová paparazzi, kalhotky hereček, kalhotky českých celebrit, Alice Bendová figura, Alice Bendová nohy, Alice Bendová tělo, Alice Bendová Teambuilding, Teambuilding film, Teambuilding herečky
TOPlist