A sakra! Markéta Jakšlová a MC Jacob si zadováděli v bazénu!

17.10.2013

Zpěvačka z dua Verona a zpěvák z kapely Skyline symbolicky zaplavali prsa na podporu boje s rakovinou prsu! Markéta Jakšlová a MC Jacob podpořili celorepublikovou akci na podporu boje s rakovinou v bazénu Lagoon u OC Letňany a zároveň se pořádně vyčabili!

Markéta Jakšlová
Zdroj: Championship Music

Markéta Jakšlová a MC Jacob nejsou v reálném životě partneři, ale když přijde na věc, jsou ochotni klidně vlézt do bazénu a předstírat cokoliv - jen aby pomohli dobré věci. A benefiční akce „Plaveme prsa”, která probíhá v rámci kampaně „Měsíc v růžové” je jednou z nich!

Zatímco drahá polovička dua Verona bere plavání jen jako druh sportovní činnosti, MC Jacob se kromě hudební kariéry věnuje také osobnímu trenérství a dokáže poradit i v oblasti správné životosprávy.

Markéta Jakšlová nyní představuje svůj nový rádiový singl Láskoproud, chystá se na nabitou podzimní sezonu dua Verona a čeká ji vystoupení v Chicagu. MC Jacob navazuje na náročnou festivalovou sezonu s kapelou Skyline a připravuje se na klubovou koncertní šňůru k aktuální desce nesoucí název FAIRYTAPES TOUR.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Markéta Jakšlová

Interpreti:
Verona

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, youtube, zpěváci, herci, youtube video, youtube com, čeští zpěváci, Markéta Jakšlová foto, Markéta Jakšlová fotky, Markéta Jakšlová Verona, Markéta Jakšlová zpěv, Markéta Jakšlová video, Markéta Jakšlová klip, MC Jacob foto, MC Jacob fotky, MC Jacob plavání, MC Jacob bazén, MC Jacob Verona
TOPlist