A je to láska! Kate Perry chodí s hezounem Orlando Bloomem!

04.03.2016

Tak teď už je to oficiální, že se tihle dva dali dohromady. Zpěvačka Kate Perry (31) tvoří pár s hercem Orlando Bloomem (39), se kterým právě nyní tráví dovolenou na Havaji.

Orlando Bloom
Zdroj: Georges Biard, wikipedia.org

Podle posledních fotek je to už zcela oficiální. Pár , který byl prvně zahlédnut na party po událení Zlatých Glóbů, se ukázal veřejně. Ačkoliv se dříve se svou láskou skrývali, není je již jasné, že jsou spolu. Na posledních fotkách se totiž vedou ruku v ruce.

Katy Perry
Zdroj: Eva Rinaldi, wikipedia.org

Oba dva mají svou minulost. Kate Perry byla vdaná za herce Russella Branda (40), Orlando Bloom má syna s Mirandou Kerr (32), se kterou se ale rozešel už před pěti lety. Od té doby neměl vážný vztah. Až nyní… Spojován byl v jednu chvíli také se Selenou Gomez (23), kvůli které dal dokonce pěstí Justinu Bieberovi (22). Že by právě takto vzrostly jeho akcie u Kate?

Fandím
30 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Katy Perry, Orlando Bloom

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
americké herečky, americké krásky, zahraniční herci, Katy Perry foto, Katy Perry sexy, Katy Perry partner, Orlando Bloom foto, Katy Perry vztah, nové vztahy, Orlando Bloom fotografie, Katy Perry fotografie, Katy Perry novinky, Katy Perry online, Orlando Bloom novinky, dovolené celebrity, vztahy celebrity, Katy Perry muž, Katy Perry dovolená, Katy Perry Orlando Bloom, Orlando Bloom online
TOPlist