A je jasno! Ben Affleck ztvární Batmana v pokračování filmu Muži z oceli!

24.08.2013

Americký herec a režisér si s konečnou platností zahraje netopýřího muže ve snímku o Supermanovi! Ben Affleck se v připravovaném filmu Muž z oceli 2 utká s Henrym Cavillem, který si opět navlékne kostým superhrdiny s velkým S na hrudi!

Ben Affleck
Zdroj: Erin, wikipedia.org


Ben Affleck (41) slavil v tomto roce jako režisér fenomenální úspěch se svým dramatem Argo, za nějž získal Oscara v kategorii nejlepší film. Herec v současnosti chystá svůj - v pořadí již čtvrtý - snímek s názvem Live by Night, který bude opět režírovat, ale zároveň se i nadále hodlá věnovat herecké profesi.

Držitel Oscara za scénář k filmu Dobrý Will Hunting proto přijal nabídku na roli Batmana v akčním blockbusteru Muž z oceli 2, který bude mít premiéru v červenci 2015. Ben Affleck se tak stane nástupcem Christiana Balea, který postavu ztvárnil v trilogii Temný rytíř Christophera Nolana.

Čtěte také


Režisérem má být - stejně jako v případě jedničky - opět Zack Snyder a natáčení má začít příští rok. Absurdní je, že Ben Affleck dostal před časem nabídku na režii tohoto filmu, ale odmítl ji s tím, že mu jde o příběh a nikoli o efekty a rozpočet. Nakonec mu ale částka za roli netopýřího muže asi nesmrděla ...

V novém filmu se mají poprvé na filmovém plátně setkat Superman alias Henry Cavill a právě Batman alias Ben Affleck, kteří ovšem nebudou spolupracovat pro blaho lidstva, ale střetnou se jako dva rivalové!

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Ben Affleck

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, herci, zahraniční herci, američtí herci, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, Ben Affleck foto, Ben Affleck fotky, Ben Affleck film, Ben Affleck režie, Ben Affleck ambice, Ben Affleck filmová role, Ben Affleck netopýří muž, Ben Affleck nabídka, Ben Affleck role ve filmu, Ben Affleck superhrdina, Ben Affleck Muž z oceli 2, Ben Affleck Batman
TOPlist