A Českého lva získává… Tonda Blaník. Za chvíli už ho neměl

07.03.2016

Čeští lvi se letos udělovali také v kategorii televizní tvorby. A tak získal šanci i Tonda Blaník alias Marek Daniel (44) a internetový seriál kancelář Blaník, která si také jednoho lva odnesla.

Marek Daniel
Zdroj: Profimedia.cz

Satirický seriál, který si dělá poněkud trpkou legraci z našich politiků, si lidé oblíbili, stejně jako jeho hlavního hrdinu Tondu Blaníka. Cenu získali nejenom tvůrci seriálu, ale také Marek Daniel, který je jako arogantní lobista prostě nepřekonatelný a má obrovské charisma.

Bohužel, Tonda Blaník alias Marek Daniel, se ale z ceny radoval jen patnáct minut. Vzápěti mu totiž skeněná cena vyklouzla z ruky na zem, kde se rozbila… Do vitríny si tak Marek Daniel dát cenu nemůže. 

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Marek Daniel

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Stream.cz, čeští herci, české seriály, Marek Daniel foto, Marek Daniel český lev, Tonda Blaník Český lev, České lvy, České lvy 2016, Český lev 2016, kancelář Blaník, kancelář Blaník video, kancelář Blaník díly, kancelář Blaník youtube, kancelář Blaník online, české seriály ceny, internetové seriály, televizní tvorba, Marek Daniel cena, Marek Daniel tvorba, Marek Daniel seriál
TOPlist