7 zajímavých momentů z traileru Avengers: Infinity War

30.11.2017

Trailer k očekávanému Avengers: Infinity War je od včerejšího večera oficiálně na netu, a my se můžeme konečně zamyslet nad prvními dojmy. Zde je sedm věcí, které v novém videu upoutaly naší pozornost. 

1. Peter Parker aktivuje „pavoučí smysl“


Tohle byl jeden z nejvíce diskutovaných záběrů, když tvůrci Infinity War ukázali několik scén pro vybranou skupinu diváků v létě. Vypadá to, že Peter Parker (Tom Holland) v sobě konečně probudí pavoučí smysl, tedy senzor, který ho varuje před významnou hrozbou. Spuštění senzoru by mohli signalizovat chlupy, které se mu postaví na ruce. 

2. Thanos konečně vstupuje na scénu

Josh Brolin
Zdroj: Youtube

Tedy Thanos se objevil už několikrát, ale žádné z jeho vystoupení v minulých filmech nebylo moc významné. Šílený Titán konečně dorazí na Zem, takže o zábavu by mělo být postaráno. Otázkou zůstává například, jak projde portálem? Každopádně CGI práce na Joshovi Brolinovi vypadá v ukázce naprosto fantasticky.

3. Blonďatá Černá vdova

Scarlett Johansson
Zdroj: Youtube
 

Scarlett Johansson coby Natasha Romanoffová prošla v průběhu své marvelovské mise některými pozoruhodnými proměnami, ale ta nejnovější je dost zásadní. Dlouhé červené vlasy, které byly její ochrannou známkou, jsou pryč. Černá Vdova v traileru šokuje krátkými, blonďatým účesem. Mimochodem i její oblek vypadá více obrněný než ten, který jsme viděli v minulém filmu. Ovšem vzhledem k blížícímu se příchodu Černého řádu je upgrade na místě.

4. Vision v lidské podobě

Paul Bettany
Zdroj: Youtube

Když v roce 2008 debutoval první Iron Man, možná si Paul Bettany ani nepředstavoval, že se jednoho dne objeví v marvelovském vesmíru s vlastním obličejem. Nicméně, zveřejněný trailer to jasně potvrzuje. Postava androida, nebo spíš synthezoida, prochází další proměnou, a stále více se přiblížuje k tomu, aby se stal skutečným člověkem.

5. Thanosova loď na obloze


Vzpomínáte si, na hrozbu, která aktivuje pavoučí smysl Petra Parkera? Tak tohle bude ona. Thanos přichází na Zemi, aby získal a sjednotil kameny nekonečna. A přichází ve velkém stylu. Jeho vesmíná loď se objeví přímo nad městem. 

6. Iron Spider


Tohle je něco, co chtěli fanoušci vidět na filmovém plátně už léta. Na konci Spider-Manova „Návratu domů“, dal Tony Stark Petrovi Parkerovi svůj vlastní Iron Spider oblek, který ale superhrdina nakonec odmítl. Nicméně, s bezprecedentní hrozbou se zdá, že se Spidey rozhodl přehodnotit postoj. 

7. Hulkbuster


Iron Man je hrdina, který se umí připravit na jakýkoliv scénář. Vypadá to, že tváří v tvář apokalyptické zkáze, Tony opět vyvede svůj Hulkbuster, který byl naposledy viděn v souboji s Brucem Bannerem v Avengers: Age of Ultron. Použití Hulkbusteru (nebo nějaké podobné verze obleku) znamená, že půjde o pořádný akční nářez, a Tony se opět pěkně zapotí. 
Fandím
24 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Scarlett Johansson, Paul Bettany, Josh Brolin, Tom Holland

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
marvel, černá vdova, Marvel filmy, Avengers Infinity War trailer, Avengers Infinity War, Avengers Infinity War video, Avengers Infinity War dojmy, Avengers Infinity War ukázka, Avengers Infinity War pouták, Avengers Infinity War postava, Avengers Infinity War zloun, Avengers Infinity War novinky, trailery filmu, Avengers Infinity War postavy, Hulkbuster, Peter Parker, Thanos, Thanos postava, Spider man, Iron Spider
TOPlist