7 filmových párů, které se do sebe zamilovaly i ve skutečnosti

21.03.2018

Asi každý zná české pořekadlo: „Co je v domě, není pro mě.“ Ne každý se jím však řídí. Když totiž s někým trávíte tolik času, dříve nebo později se do něj buď zamilujete, nebo ho začnete nenávidět. Ještě horší to mají herci. Ti totiž často musí předstírat, že jsou do sebe skutečně zamilovaní a občas se ty jejich hrané pocity promění v pocity reálné.

Showbiz vám proto nyní přináší seznam 7filmových párů, které se do sebe zamilovaly i ve skutečnosti.

7. Brad Pitt & Angelina Jolie

Brad Pitt
Zdroj: wikipedia.org

Upřímně, kdo by neznal „Brangelinu“? Herecká dvojice Brada Pitta (54) a Angeliny Jolie (42) se seznámila při natáčení filmu Mr. & Mrs. Smith z roku 2005. Svůj vztah však dlouhou dobu zapírali, jelikož byl Pitt v době natáčení ženatý s Jennifer Aniston (49). Informace o jejich vztahu „praskly“ až po třech dlouhých letech, jak jsme ostatně psali už v článku o šílených drbech o celebritách, které se nakonec potvrdily.

Jak to nakonec s manželskou dvojicí dopadlo, také není žádným tajemstvím. Ne každému vztahu je zkrátka souzeno spolu vydržet až do smrti. V roce 2016 totiž vztah hollywoodských herců poměrně tvrdě narazil, což vyvrcholilo tím, že Angelina Jolie požádala o svěření jejich dětí do její výhradní péče.

6. Ryan Gosling & Rachel McAdams

 

Počátky vztahu Ryana Goslinga (37) a Rachel McAdams (39) nebyly ani zdaleka tak růžové, jak by se mohlo na první pohled zdát. Seznámili se při natáčení filmu Zápisník jedné lásky, kde hráli jeden z nejromantičtějších párů, které se kdy na stříbrném plátně objevily. Počátek jejich reálného vztahu byl však diametrálně odlišný. Oba dva totiž nejprve nesnášeli vzájemnou spolupráci.

To se ale během natáčení změnilo a zamilovali se do sebe. Vztah jim však bohužel nevydržel a Gosling se později oženil s další svou filmovou kolegyní, kterou byla Eva Mendes (44). S tou se dal dohromady při natáčení snímku Za borovicovým hájem. Přesto se však ke vztahu s McAdams vyjádřil, že to byla jedna z jeho největších lásek a jejich vztah byl ještě romantičtější než ve filmu. Z toho asi Mendes nemůže mít velkou radost.

5. Will Smith & Jada Pinkett Smith

Jada Pinkett Smith
Zdroj: wikipedia.org

Láska nevzkvétá pouze při natáčení filmů, ale i seriálů. Při tvorbě Fresh Prince se totiž Will Smith (49) zamiloval do herečky, která se měla stát jeho seriálovou přítelkyní. Jada Pinkett (46) však byla podle tvůrců seriálu příliš nízkého vzrůstu, a tak do role Smithovy přítelkyně obsadili jinou herečku.

Smithovi se však Pinkett zalíbila natolik, že se později zasadil o to, aby byla jeho budoucí manželce role přítelkyně jeho postavy znovu nabídnuta. Přestože Jada jeho nabídku odmítla, mezi herci vzniklo pouto, které později přerostlo ve vztah a nakonec v manželství. Will a Jada Pinkett Smith vloni oslavili dvacetileté výročí jejich svatby.

4. Blake Lively & Ryan Reynolds

Superhrdinský snímek Green Lantern by se dal popsat mnoha různými způsoby. Většina z nich však nebude úplně přívětivá. Film z roku 2011 je totiž jednou z nejhorších superhrdinských adaptací, které byly kdy natočeny. A nikdo si to neuvědomuje více než představitel hlavního hrdiny Ryan Reynolds (41), který si ze své superhrdinské prvotiny hodně střílel v Deadpoolovi z roku 2016.

Jedna dobrá věc však z Green Lantern nakonec přeci jen vzešla, a tou byl vztah Reynoldse a jeho herecké partnerky Blake Lively (30). Páru jedněch z nejpřitažlivějších herců současnosti to podle sociálních sítí skutečně klape. Pokud Lively a Reynoldse sledujete například na Instagramu, dočkali jste se nejednoho zábavného popíchnutí ze stran obou manželů.

3. Robert Pattinson & Kirsten Stewart

Kristen Stewart
Zdroj: wikipedia.org

I při natáčení adaptace knižní série Stmívání se do sebe její hlavní představitelé zamilovali. A šlo přesně o ty, o kterých si to myslíte. Představitelé Edwarda a Belly – Robert Pattinson (31) a Kirsten Stewart (27) – se dali dohromady hned při natáčení prvního dílu z roku 2008.

Svůj vztah však oficiálně ukončili v roce 2013. Nyní to však vypadá, že se možná obě hvězdy filmů pro teenagery možná dají zpátky dohromady. Na začátku letošního února je totiž jedna z jejich fanynek potkala v jednom z barů v Los Angeles. Je tedy možné, že se do sebe znovu zamilovali? Těžko říct, ale další ze svědků tohoto únorového „rande“ popsal celou událost spíše jako setkání dvou starých přátel.

2. Channing Tatum & Jenna Dewan-Tatum

Channing Tatum (37) je v současnosti jedno z největších hollywoodských jmen. Poprvé se však dostal do povědomí veřejnosti až v roce 2005 a pořádně se proslavil až o rok později hlavní rolí ve filmu Let’s Dance. Během jeho natáčení se také seznámil s Jennou Dewan (37), která v hudebním a tanečním snímku hrála jeho taneční a pak i romantickou partnerku.

Obdobně probíhal i jejich skutečný vztah. Nejprve byli pouhými hereckými partnery, ale postupně jejich vztah přerostl v lásku. Proto vás pravděpodobně nepřekvapí, že se Jenna Dewan v současnosti jmenuje Jenna Dewan-Tatum. V roce 2009 se totiž vzali a o čtyři roky později se jim narodila jejich první dcera.

1. Ashton Kutcher & Mila Kunis

První veřejně známý vztah Ashtona Kutchera (40) byl pro spoustu lidí jen těžko stravitelný. V roce 2005 se totiž oženil s o patnáct let starší herečkou Demi Moore (55). Jejich vztah se však postupně rozpadal a poslední rok před jejich rozvodem žili oba herci odloučeně.

Herec se však z rozvodu poměrně rychle oklepal a zanedlouho si začal se svou bývalou kolegyní ze seriálu Zlatá sedmdesátá. Tou byla původem ukrajinská krasavice Mila Kunis (34). S tou se v roce 2015 i oženil a zatím to vypadá, že jsou oba herci v novém vztahu velmi spokojení. Jejich vztah začal už v roce 2012 a v současnosti spolu mají už dvě děti.

(tod)

Fandím
22 fanoušků
Nesnáším
6 antifanoušků
Celebrity:
Robert Pattinson, Channing Tatum, Blake Lively, Will Smith, Angelina Jolie, Mila Kunis, Kristen Stewart, Brad Pitt, Ashton Kutcher, Jada Pinkett Smith, Jenna Dewan, Ryan Gosling, Ryan Reynolds, Rachel McAdams

Filmy:
Fresh Prince, Pan a paní Smithovi, Zápisník jedné lásky, Stmívání, Green Lantern

Kategorie:
Celebrity, Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
osobnosti, hvězdné páry, Will Smith manželství, hollywoodske páry, Ashton Kutcher manželství, Ashton Kutcher rodina, slavné manželské páry, romantické filmy, Mila Kunis děti, brangelina, filmová romantika, Ryan Reynolds filmy, zamilovaní herci, vztahy na pracovišti, Angelina Jolie vztahy, Rachel McAdams filmy, Ryan Gosling partnerky, Ryan Reynolds vztahy
TOPlist