5 televizních hvězd, které se nemohly navzájem vystát

25.05.2020

Vycházet se svými kolegy je občas velmi obtížné. V celé řadě profesí se však většinou můžete lidem, které nemusíte, nějakým způsobem vyhýbat. Pokud jste ale hercem, musíte s někým, z koho vám takzvaně „tečou nervy“ trávit dlouhé hodiny a mnohdy i celé dny na natáčecím place, a s tím už se vyrovnává těžko.

Právě proto se často stává, že hercům dojde trpělivost a svou nenávist přenesou do veřejného prostoru, kde už čeká připravený bulvár, který sváry mezi celebritami pořádně rozmaže. Pokud vás zajímá, které hvězdy televizních obrazovek se vzájemně nemohly vystát, jste na správném místě. Přesně takový článek jsme si pro vás dnes připravili.

5. George Takei a William Shatner – Star Trek

Pro první bod dnešního seznamu se musíme vrátit až do roku 1966, kdy se na amerických televizních obrazovkách poprvé objevil sci-fi projekt Gena Roddenberryho o cestování vesmírem a poznávání nových civilizací. Tento nenápadný seriál později definoval význam slova „kultovní“, jelikož si vybudoval jednu z nejsilnějších fanouškovských základen na světě, která se několikrát vlastnoručně postarala o to, aby seriál nebyl zrušen.

Asi už jste pochopili, že pře mezi herci v prvním seriálu dnešního článku nastala u natáčení nezapomenutelného Star Treku. Inkriminovanými potížisty jsou představitelé kormidelníka vesmírné lodi Enterprise a jejího kapitána George Takei (83) a William Shatner (89). Přestože na obrazovkách posádka Enterprise fungovala jako hodinky, zákulisní dění bylo mnohem dramatičtější.

Co přesně se tedy mezi hvězdami milovaného seriálu stalo? Takei tvrdí, že se Shatner vždycky choval namyšleně a na své kolegy nikdy nebral ohledy, a dokonce prý předstíral, že Takeie nezná. Shatner zase opáčí, že pro něj byl Takei skutečně cizím člověkem, jelikož se na place nikdy nebavili. Je však pravdou, že se Shatnerem nevycházela řada dalších herců seriálu, a že byl jediným členem posádky, který nebyl pozvaný na Takeiovu svatbu.

4. Chevy Chase a Dan Harmon – Zpátky do školy

K následujícímu konfliktu nedošlo mezi dvěma herci, jako u zbylých případů na dnešním seznamu, ale mezi hercem a tvůrcem komediálního seriálu s názvem Zpátky do školy. Inkriminovaným hercem je Chevy Chase (76), ostřílený veterán úspěšných komedií z osmdesátých let, a jeho protivníkem se stal Dan Harmon (47), který kromě Zpátky do školy stojí i za úspěšným animovaným počinem Rick a Morty.

Oba pánové jsou mistři komedie, a tak by se mohlo zdát, že by spolu měli vycházet. Jenže Chevy při natáčení pociťoval, že mu jeho bývalá sláva proklouzává mezi prsty, a tak se rozhodl kopat všude kolem sebe. Za hlavní cíl si vybral tvůrce seriálu, který si však také nenechává nic líbit. Spustil se lítý souboj plný sprostých telefonátů a veřejného zesměšňování, až Chase seriál opustil v polovině natáčení čtvrté série.

S hercem bylo údajně velmi obtížné vycházet, což potvrzují i jeho kolegové. Nelíbilo se mu, že musí natáčením trávit celé dny, a pokud mu nějaká scéna nepřišla dostatečně vtipná, tak ji prostě nenatočil.

3. Nathan Fillion a Stana Katic – Castle na zabití

Když máte spory s hereckými kolegy, dá se situace ještě poměrně snadno přežít. Pokud je váš kolega ale zároveň vaším seriálový partnerem, dělá to vaši práci mnohem náročnější. Nejenže musíte hrát, že vás daná osoba přitahuje, ale zároveň musíte potlačit svou nechuť být s tím člověkem v jedné místnosti a předstírat zamilovanost.

Seriálový Castle z detektivního pořadu Castle na zabití si v sedmé sérii vzal za ženu svou kolegyni detektivku Beckettovou a jejich vzájemná láska z televizních obrazovek jen sálala. Možná vás proto překvapí, že jejich představitelé – Nathan Fillion (49) a Stana Katic (42) spolu mimo záběry kamer vůbec nevycházeli.

Podle utajeného zdroje z natáčecího štábu se oba herci skutečně nenáviděli a mimo natáčení spolu neprohodili jediné slovo. Situace došla tak daleko, že je tvůrci poslali na párovou terapii, ale ani ta nedokázala jejich neshody vyřešit. Fillion a Katic byli tak zřejmě jediní, kdo měli radost z nečekaného zrušení seriálu v roce 2017.

2. Sarah Jessica Parker a Kim Cattrall – Sex ve městě

Rozepře mohou nastat i mezi dvěma herečkami, které ve svém seriálu ztvárňují nelepší kamarádky. Asi neexistuje lepší příklad než jeden z největších hitů HBO s názvem Sex ve městě a představitelek Carrie Bradshaw a Samanthy Jones.

Kim Cattrall (63), která v seriálu hraje náruživou Samanthu se opakovaně nechala slyšet, že svou kolegyni nemůže vystát. Prvotním důvodem jejich nenávisti byl vyšší honorář, který za hlavní roli v seriálu Sarah Jessica Parker dostávala. Na tenhle fakt se nabalovaly další a další věci, až vztah hereček přerostl v čirou nenávist.

Parker se celou situaci snažila všemožně uklidnit, a zřejmě tak připravit půdu pro případné obnovení seriálu nebo alespoň třetí celovečerní film, ale její snahy rozhodně nepadly na úrodnou půdu. Cattrall svou seriálovou kamarádku zkrátka dodnes nemůže vystát.

1. Shannen Doherty a Alyssa Milano – Čarodějky

Poslední spor dnešního článku nastal mezi herečkami teenagerovského seriálu o rodině čarodějek, která spolu žije v ulicích moderního San Francisca. Seriál Čarodějky vypráví o sestrách Halliwellových, které mají každá jinou sadu nadpřirozených schopností. Prue ovládá telekinezi, Piper dokáže zastavit čas a Phoebe mívá předtuchy budoucnosti. Postupně získávají ještě další schopnosti, ale to už se Prue netýká.

Její představitelka Shannen Doherty (49) se totiž kvůli svým neshodám se zbytkem štábu, a především se svou seriálovou sestrou Alyssou Milano (47), rozhodla seriál předčasně opustit. V současnosti se však vyhrocené vztahy mezi oběma herečkami zřejmě uklidnily a obě na nepříjemnou atmosféru při natáčení Čarodějek vzpomínají už jen s humorem.

Vina tehdy s největší pravděpodobností ležela na straně Doherty, jelikož Čarodějky nebyly prvním seriálem, který musela kvůli nezdravým vztahům se zbytkem týmu opustit. K naprosto stejné situaci došlo při natáčení Beverly Hills 90210, kde celá situace dopadla podobně.

(tod)

Fandím
10 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Chevy Chase, Sarah Jessica Parker, Alyssa Jayne Milano, Nathan Fillion

Filmy:
Sex ve městě, Čarodějky, Star Trek, Castle na zabití, Zpátky do školy

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
televizní hvězdy, vztahy mezi celebritami, Star Trek hvězdy, George Takei zajímavosti, William Shatner zajímavosti, Chevy Chase kariéra, Dan Harmon život, Zpátky do školy film, Nathan Fillion zajímavosti, Stana Katic tvorba, Castle na zabití zajímavosti
TOPlist